petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar size bir sorum olacak

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve mesutmes tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. mesutmes

mesutmes New Member

Beğenileri:
    0
    Daha öncede yazmıştım dişi muhabbet kuşumu değiştirmek zorunda kalmıştım erkeği götürerek yeni aldım dişi 3 haftadır hala aynı durumda hiç kavgaları yok olmadı ama dişi hala yem dışında yerinden kımırdamıyor bazen sabahları bağırıyor ama erkeğe karşı hala soğuk erkek çok yanaşıyor ağzına kusmak öpüşmek için ama dişi hiç umursamıyor.ne zaman düzelir bilmiyorum bir de kuşları dışarı salayım diyorum ne dersiniz

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#1 mesutmes, 7 Şubat 2016
    Son düzenleme: 7 Şubat 2016
  2. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Dışarı salmanizda sıkıntı yok. Alışmak için zamana ihtiyacınız var. Bu arada forumdaki konulara göz atıp kuluçkaya destek amaçlı vitamin desteği verebilirsiniz. Ömürleri uzun olsun.

3. mesutmes

mesutmes New Member

Beğenileri:
    0
    Vitaminlerini eksik etmiyorum daha önceki dişi kuş çok erken karşılık vermişti erkeğe.ama bu dişi dediğim gibi nerdeyse 1 ay oldu hala buz gibi.anlaşamıyor mu diyorum ama hiç kavga etmediler.kuşçuma sordum bir hafta daha bekle sonra getir değiştireyim dedi.çok soğuk ve sessiz anlamadım gitti.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş