petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar suluk nasıl olmalıdır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve H. Mehmet YILDIZ tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. H. Mehmet YILDIZ

2. 01 seMiH

01 seMiH Guest

A suluğu kanaryalarda kullanılıyor ama a suluğundan da su içiyorlar bence bir sorun olamaz

3. Yunus Emre OĞUZ

ben ilk aldığımda kafesi a da ki gibi kanarya suluğu verdiler forumda da görmüştüm değiştirdim geniş ağızlı aldım ama suan kusum yemliğe yeni alıştı bende hemen yanına koydum suluğu umarım onada alışır :D

4. H. Mehmet YILDIZ

arkadaşlar benimki a suluğu ama bir sorun olurmu ?

5. Yunus Emre OĞUZ

olmaz diye biliyorum

6. H. Mehmet YILDIZ

7. Yunus Emre OĞUZ

suyun orda olduğunu kesfettiğinde her sekilde içer heralde bizde suluğu olabildiğince kolay yerlere koymaya calışıyorum ama daha 1 günlük kusum daha sulukdan ictiğini görmedim alta kapakda su koydum içine girip cıkıyor en azından ordan içsin :D

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
  9. YASİN AY

YASİN AY Guest

ne olacak suluktan sorun olurmu arkadaşlar saçmalamayın cay tabagına bile koysanız icerler

10. mert ulu

mert ulu Guest

kesinlikle olmaz ama kanarya sulukları tabiki tavsiye edilmiyor geniş ağızlılar muhabbet kuşları için daha iyi duruyor ama sıkıntı yaratmaz kanarya sulugundan fazla su içmeyip birazcık içip bırakıyolar sanki bana öyle geliyor.

11. abdullah sulamaci

Slm arkadaslar 33×26×46 muhabbet kafesinin ic duzeni nasil olmali biraz bilgi verebilirmisiniz suluk tunek vb nerde olmali Tek muhabbet kusu besliycem.

12. Selahattin GÖKTAŞ

yeni konu açıp fotoğraf koyarsan yardımcı oluruz.

13. OzanEsmrsy

Silikon Suluk En İyisi
    Onlarda Çatlama Ve Koku Salınımı Oluyor ..

14. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Bende kanarya suluğu vardı açık haznesine su dolmuyordu gevşetip tekrar bastırmak zorunda kalıyordum geniş ağızlı aldım şimdi rahatım.

15. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben çifthanemde tellerinden dolayı kanarya suluğu kullanıyorum.Öyle yada böyle susadıklarında içiyorlar zaten o yüzden sıkıntı olmuyor.

16. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    içtiğinde kanarya sulugu kendini tamamlamıyıor ama bende cok sıkıntı yasadım dik telli kafes kötü bu nedenle

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu suluğu nasıl olmalı

,
  2. muhabbet suluk cesiteri