Karadeniz Pet

Arkadaşlar suluk nasıl olmalıdır

• Konbuyu başlatan H. Mehmet YILDIZ
  • Başlangıç tarihi
A suluğu kanaryalarda kullanılıyor ama a suluğundan da su içiyorlar bence bir sorun olamaz

ben ilk aldığımda kafesi a da ki gibi kanarya suluğu verdiler forumda da görmüştüm değiştirdim geniş ağızlı aldım ama suan kusum yemliğe yeni alıştı bende hemen yanına koydum suluğu umarım onada alışır :D

arkadaşlar benimki a suluğu ama bir sorun olurmu ?

suyun orda olduğunu kesfettiğinde her sekilde içer heralde bizde suluğu olabildiğince kolay yerlere koymaya calışıyorum ama daha 1 günlük kusum daha sulukdan ictiğini görmedim alta kapakda su koydum içine girip cıkıyor en azından ordan içsin :D

ne olacak suluktan sorun olurmu arkadaşlar saçmalamayın cay tabagına bile koysanız icerler

kesinlikle olmaz ama kanarya sulukları tabiki tavsiye edilmiyor geniş ağızlılar muhabbet kuşları için daha iyi duruyor ama sıkıntı yaratmaz kanarya sulugundan fazla su içmeyip birazcık içip bırakıyolar sanki bana öyle geliyor.

Slm arkadaslar 33×26×46 muhabbet kafesinin ic duzeni nasil olmali biraz bilgi verebilirmisiniz suluk tunek vb nerde olmali Tek muhabbet kusu besliycem.

Silikon Suluk En İyisi
Onlarda Çatlama Ve Koku Salınımı Oluyor ..

Bende kanarya suluğu vardı açık haznesine su dolmuyordu gevşetip tekrar bastırmak zorunda kalıyordum geniş ağızlı aldım şimdi rahatım.

Ben çifthanemde tellerinden dolayı kanarya suluğu kullanıyorum.Öyle yada böyle susadıklarında içiyorlar zaten o yüzden sıkıntı olmuyor.

içtiğinde kanarya sulugu kendini tamamlamıyıor ama bende cok sıkıntı yasadım dik telli kafes kötü bu nedenle

Geri