Karadeniz Pet

Arkadaşlar yarasa lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir1

Meraklı Üye
Arkadaşlar bir abi için yarasa lazımmış sitelerde bakıyorum bulamadım bulursam aracı olcam satan bilen varsa yardım ist içi hemen gidip alabilirim

Yavru lazımsa eğer Haziran Temmuz Ağustos dönemlerinde odama pencereden her sene en az 2 tane giriyor ve yakalayıp öldürüyoruz :) Öldürmek yerine yakalayıp size satabilirim :)

valla benden 250 lira çıkar satan varsa kaça bulursanız bulun dırek alıcam

Yemin ederim her sene odama en az 2 tane yavru yarasa giriyor :) Bizim burada yarasa kaynıyor dışarısı. Gerçi son 2 senedir Allah'a şükürler olsun ki evin bütün pencerelerini pimapen yaptırdıkta sineklikleri takıyorum girmiyorlar. Ama sırf sizin için bu sene sineklik takmayıp geceleri pencereyi açık tutabilirim :) Adet başı 250 TL iyiymiş :p :D

benden duymada ben 500 lıra alıcam abiden 250 bna 250 satıcıya vercem bende karım oldugu ıcın arıyorum sen yakala ınternete ilan ver 5 dakıkada satılmazsa bende birşey bilmiyorum

Yavru lazımsa eğer Haziran Temmuz Ağustos dönemlerinde odama pencereden her sene en az 2 tane giriyor ve yakalayıp öldürüyoruz :) Öldürmek yerine yakalayıp size satabilirim :)

niye öldürüyosunuz yarasayı anlamadım :S :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:06 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

benden duymada ben 500 lıra alıcam abiden 250 bna 250 satıcıya vercem bende karım oldugu ıcın arıyorum sen yakala ınternete ilan ver 5 dakıkada satılmazsa bende birşey bilmiyorum

ne işe yarıyormuş bu yarasalar

niye öldürüyosunuz yarasayı anlamadım :S :confused:

Oktay hocam bu zamana kadar toplamda 8 yavru girdi odama ve sadece 2 tanesini öldürmek zorunda kaldım çünkü feci şekilde odada üzerime saldırdılar :) Bir tanesi tam uykudayken saldırdı diğeri odada yakalamaya çalışırken. Geriye kalan 6 tanesini pencereyi açabilme fırsatım olduğu için dışarı çıkartabilme şansım olmuştu.

Oktay hocam bu zamana kadar toplamda 8 yavru girdi odama ve sadece 2 tanesini öldürmek zorunda kaldım çünkü feci şekilde odada üzerime saldırdılar :) Bir tanesi tam uykudayken saldırdı diğeri odada yakalamaya çalışırken. Geriye kalan 6 tanesini pencereyi açabilme fırsatım olduğu için dışarı çıkartabilme şansım olmuştu.

Bırakın hayvan biraz kan emsin ne olcak :D şaka bir yana bende 2-3 defa yakalamıştım kavanoza koyup inceledikten sonra saldım tekrar. yanlız haa anlamadım kim neden arıyor bu yarasayı ne işe yarıyormuş?

ogullarının başarılı olması ıcın kanadını kullancakmıs ne blym degişik birşey bende tam blmıyorm acıkcası ama boyle duydum ınternetde 1 tane buldum 800 tl ıstedı

Daha önce denemiş ve oglu doktor kızınında sınavda başarılı olması ıcın kullancakmış valla banada enterasan geldi ama buluncak bir hayvan degil :D bi 250 lıra kazanalım dedık :D bulamadık onuda

bir gün halısahada aksam vakti mac yapıyorduk halısahanın cevresindeki tellere konmus bir yarasa sen kalk topu atarsın onun üstüne denk gelir ve ezilir . Cok kötüydü ya valla futbol topuyla yarasa ezdik .

::D:D:D yakalasaydın şimdi ikimizde para kazanmıştık:D yazık olmuş

hocam buyu degıl yarsaa kanadıgından su ıcıcekmıs bılmıyorum artık ne oldugunu ama ıse yarıyormuş işte

Yarasa değil dinozor bulsam yinede şu matematiği beceremem mesela ben.Şu bizim halkın koca karı çareleri yerine bilime yönelmesi ne zaman olacak acaba.Minumum 500 sene sonra galiba

Tavuk bacağı filanda iyi gelir korku filmlerinde yapıyolardı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri