Karadeniz Pet

Arkadaşlar yarasa lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok hocam bırısı arıyormus bu arkadasda ona yardım edıyor para karsılıgı adam oglumu kızımı ne basarılı olup sınavı gecsın dıye yarasa kanadından sumu ne ıcırecekmıs yanı anlayacagın cahılıık.

Hadi bee ciddimisin yok böyle birşey yaa valla yok ne cahil insanlar varmış ülkede . Allah akıl fikir versin.

yarasa çiftligi kurucam :D magara kıralıcam yenı meslegimi buldum türkiyede iyi iş yapar :D okumaya gerek yok bu ulkede :D

ne hayvanmıs bunalıma gircem artık :D:D musallat filan :D cin peri :D

Hadi bee ciddimisin yok böyle birşey yaa valla yok ne cahil insanlar varmış ülkede . Allah akıl fikir versin.

ıste hocam boyle ınsanlar varken bu ulkede bızler namazımızı aksattık dıye cehennemlıgız onlarsa cennetlık

:D neyse ben araştırmalara devam :D teşekkürler her bir yorumunuz için

merhaba arkadaşlar bende yarasa var satılık almak isteyen olursa görüşelim

evcil-hayvandan-gecen-hastaliklar.jpg

SATILIK YARASA
554 693 7195

Ekli dosyalar

• SDC19579.jpg
    SDC19579.jpg
    452 KB · Görüntüleme: 29
  • yarasa-001.jpg
    yarasa-001.jpg
    48.7 KB · Görüntüleme: 31
Yarasa temiz bir hayvan da değil aslında.Hurafedir tabi ki ama mantıklı düşünmeye çalıştığımda acaba kanatlarında beyni zinde tutan kimyasallar mı var acaba anlamadım gitti.Hayır yani öyle olsa bile dinen hoş karşılanacak bir şeye benzemiyor.Bunu yapmak yerine dua etmek daha mantıklıdır.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün kuş pazarında gördüm bi tane , yem olarak tavuk parçası atmışlar önüne ... Kanlı kanlı ... Alıcısı var demekki .

Beslenmesi o kadar da anormal değil.Her hayvan beslenebilir nerdeyse.Sadece burdaki kanatlarıyla su içince başarılı olunuyor konusu garibime geldi.Hurafe olduğu kesin de böyle bir şeye itibar edilmesi şaşırttı.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu hortlattiginiz iyi olmus gece gece iyi guldum :) ona verecegi parayi bi fakire verse emin ol daha hayirli olur ondan da dua istese bence cok daha faydali olur. Neyse kendi haline birakmak lazm :)

Konuyu hortlattiginiz iyi olmus gece gece iyi guldum :) ona verecegi parayi bi fakire verse emin ol daha hayirli olur ondan da dua istese bence cok daha faydali olur. Neyse kendi haline birakmak lazm :)
Kesinlikle katılıyorum [emoji4]

Tövbe tövbe... Bana da kokarca lazım ? varmı satan ? :=))

Üşenmedim okudum kafayı yemiş insanlar ya kanadından su icicek demek vay vay vay onu içince 2 senede direk profesör olmustur herhalde o adamin cocugunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri