Karadeniz Pet

Arkadaşlar yardım edermisiniz ????

YUMURTA BOZULMUŞMUDUR ?

• Kullanılan toplam oy
    1

cixsower

Meraklı Üye
MAVİŞ YUMURTLADI AZ ÖNCE AMA YUVALIKTA YAPMADI YUMURTA KAFESE DÜŞTÜ ALDIM YUVALIGA KOYDUM ŞİMDİ YUVALIKTA YUMURTANIN YANINDA YUMURTA HAFİF ÇATLADI AMA İÇİNDEN BİŞİ DÖKÜLMEDİ NE YAPIYIM ŞİMDİ BEN YARDIM LÜTFEN ??
KDObB3.jpg

yani kuş yuvalıga yumurtladımı daha önce yoksa bu ilk yumurtasımı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

yuvalıga koysanızda yatacagınısanmıyorum kuş henüz yenimi ? ortama alışmamış gözüküyor

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> daha önceki mesaj 22:56 --[/sıze]

yuvalıga koysanızda yatacagınısanmıyorum kuş henüz yenimi ? Ortama alışmamış gözüküyor

ilk yumurtası nu daha önce yumurtlamadı ?

Kızgınlık yumurtası olabilir. Değilse de kuluçkaya yatacağını sanmıyorum.

kızgınlık yumurtası olabilir. Değilse de kuluçkaya yatacağını sanmıyorum.

peki ben ne yapıyım şimdi ? Ilk defa böyle birşey yaşıyorum ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> daha önceki mesaj 22:56 --[/sıze]

yuvalıga koysanızda yatacagınısanmıyorum kuş henüz yenimi ? Ortama alışmamış gözüküyor

kuş 9 aydır bende ve bana alışık yanıma geliyo oyun oynuyoz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

kuş 9 aydır bende ve bana alışık yanıma geliyo oyun oynuyoz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Arkadaşlar ne yapıyım ben şimdi yardım edermisiniz ??

Geri