Karadeniz Pet

arkadaslar yardım edin muhabbet kusumun yumurtasının yarısı dolu yarısı boş

alican41

Yeni Üye
arkadaslar muhabbet kusumun yumurtasına ışıkla baktım bugun 19 . gün yumurtanın yarısı bos yarısı dolu yardımcı olurmusunuz yumurta boşmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

arkadaslar bide eher yumurtalar boşsa 2. kuluçkada yumurtalar boş çıkma ihtimali varmı

1 tane mi yumurta var, 2/3 ünün dolu olması lazım.. yumurta doludur yarısını dolu görebiliyorsanız..

yumurtanın yarısında sıvı var donmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:27 --

yumurtanın yarısında sıvı var fakat donmus diyer yanı boş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:28 --

birde ilk kuluç kası

Alican kocaeli gebze mi

İnşallah yumurtaların doludur hemşerim sağlıklı güzel yavrular alırsın. Bütün kocaeli arkanda :D

dayanışma ha :D

yardım edilecek bir durum söz konusu değil , yumurtanın resmini çekip koyarsanız net yorum yaparız ama boş olan yumurtanın içini dolduramayız. İlk kuluçkasında 7 yumurta ve 4 tane yavru büyüten çiftim var , ilk kuluçkada yavru çıkmaz lafı sadece bir hurafaden ibaret . Siz kuş yumurtalara yatmaya başladıktan itibaren 19-22 gün sonrasında yuvayı dışardan kontrol edin yavru sesi geliyor ilk yumurta doludur , aynı şekilde 2 günde 1 yumurta ses kontrolünü yapın son yumurtadan da bir ses gelmiyorsa tüm yumurtaları toplayın bir sonraki kuluçkayı bekleyin.

Herkese iyi forumlar , ayrıca şunu da belirtmek isterim post kasmak için yorum yazan arkadaşlar , post kasınca size para vermiyorlar ona göre konulara konuyla ilgili cevabınız yoksa cevap yazmayın. Saygılar.....

Geri