petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar yardım edinnnn

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozgur tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. ozgur

ozgur Guest

arkadaşlar öncelikle merhaba
    damızlık aldığım çift kuşları alalı 1 hafta oldu demiştim.yemlerine kızıştırıcı aldım karıştırdım.mama aldım yumurta ve havuçla karıştırdım ve bira mayasını karıştırdım afiyetle yediler.gaga taşı kuş kumu yuvalık suyunda vitamin eksiksiz herşeyleri var ballı kraker de dahil.ama ne yaptıysam kuşlar birbirlerine dahi bakmıyolar.Daha neyapmam lazım çiftleşmeleri için..AKŞAM FOTOLARINI PAYLAŞICAM SİZİNLE..HATIRLARSANIZ ERKEK TÜY DÖKME EVRESİNDE DİŞİ GAYET HAREKETLİ AMA YUVALIĞA GİRMİYORR...

2. safak

safak Guest

Ben bu konuda acemiyim ama nette okuduğum yazılarda hep bu tarz konulara kuşların henüz ortama kafese alışamaması ile ilgili olduğu yönünde.

Bence 1 hafta biraz kısa bir süre.Biraz sabretmek gerekli diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

3. ozgur

ozgur Guest

saolun teşekkürler
    sizede iyi forumlar..

Sayfayı Paylaş