petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar yardim lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ertugrul01 tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ertugrul01

ertugrul01 New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba.7 aylik disi ve erkek muhabbet kusum var.20 gun once kafesten ilk kez cikariyim dedim.erkek kus panik yapti sanirsam.sonrada öldu.o gunun aksami disi kus cok sakinlesti tuylerini kabartip kafasini arkaya atip uyukluyor.bazende canlaniyor kendine geliyor.ishal degil.istahda guzel.sadece uyukluyor ve tuyleri kabartiyor ve otmuyor.yanina erkek kus aldim 2 gun sonra.gayet iyi anlasiyorlar.birbirlerine agizla yem veriyorlar falan filan.ama disi kusumda duzelme yok.evde tek pencere aciyorum o da arada sirada.o yuzdenden usutme olacagini sanmiyorum.sizce ne yapabilirim.20 gundur boyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

[​IMG][/url][/IMG]

2. ertugrul01

ertugrul01 New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Sayfayı Paylaş