petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar yardım ve bilgi lutfen???????????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve spawn59 tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. spawn59

spawn59 Guest

kuş maması yaptım kuşum hiç yemedi yemin içinde yumurta irmik bebebiküvisi var fakat kuşum yemıyo ılk denememdede yemedı atmak zorunda kaldım şimdide yemiyo sizce ne yapmalıyım içine ek olarak ne koyabilirim yarıdımınız için teşekürler.............

2. Hayvansever

Hayvansever New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum da yemden başka bişey yemiyor ya :( yem dökün falan diye okudum forumlarda ama benimki itina ile yemleri seçti diğerlerini bıraktı. hatta üzerlerinde ufacık bi ağzına gitmiş diyeceğim parca bile yoktu. Sen bi dene belki seninki kanar.

#2 Hayvansever, 31 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2014
  3. spawn59

spawn59 Guest

bende denedim aynı sekılde yemi yiyo ayrıyo diğerleri kalıyo sıtelerde arastrdım tarcın ve kecı boynuzu tozu koyup yediren arkadaslar varmış oda ne derece dogru bılemıyorum...

4. Hayvansever

Hayvansever New Member

Beğenileri:
    0
    yok ya sanmıyorum. Böyle kanmayan öyle hiç kanmaz bence.

5. kim

kim New Member

Beğenileri:
    0
    haşlanmış patates ve özellikle havuç rendesi 2-3 adet kabukları soyulup ufaltılmış ceviz/fındık parçaları da eklersen severek yerler en azından benimkiler bayılarak yiyor bu karışımdan.

6. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,
    ben salatalık,havuç rendeliyorum.azcıkda maydanoz,marul rendeleyebilirsin.bayılıyor sıpalar:)

Sayfayı Paylaş