petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve boom0506 tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    arkadaşlar öncelikle herkezin bayramını kutlarım sorum şu olacak kuşumu kafesten salıyorum elime geliyor ama uçtuktan sonra kafesin üstüne konuyoru kafesin üstüne bebek koyuyorum gardolapın üstüne konuyor orayada birşey koyuyorum bu sefer tüle konuyor bir yere konduğu zaman elime geliyor ama uçarken elime gelmiyor kuş geleli 3 hafta oldu

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    EIinden maruI yedir her gün

3. Ferman

Ferman New Member

Beğenileri:
    0
    Her gün marul verilmesi kuşun ishal olmasına neden olur , haftada en fazla 2-3 kere verilmesi yeterlidir. Elinden yem yedirebilirsin.

4. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    elimden yem yiyor elimdede duruyor ama sorun uçtuktan sonra elime konmaması

#4 boom0506, 28 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 28 Temmuz 2014
  5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu aranızdaki bağın kuvvetlenmesine bağlı. Siz elinizi yaklaştırarak kafeste ve dışarda onu teşvik etmelisiniz. Sadece beklerseniz gelmez

Sayfayı Paylaş