petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaslar yardımcı olrsanız kusumun sorunu nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve okan2295 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese merhaba.Forumda yeniyim bazı yerde yanlıslarım olabilir.Kusum bi kac gundur tuylerini kabartıyor ve tuneginde druyor yemek yemesinde bi problem yok ama dun kafesinde cıkmadı ve sabit kaldı bugun kafesinden cıktı biraz daha hareketli belirtileri veterinerle gorustugumde bana vitaform kullanmamı onerdi ve belirttigi dozlarda kullanmaya basladım ayrıca kusum surekli kendini kanat altlarını kasıyor kanatlarını geriyor ve ara ara silkiniyor bazende kafasını arkaya cevirip uyur pozisyonda kalıyor daha once pek boyle durmazdı ve birde kuyrukta ve kanatlarda dusukluk var acaba haile olabiirmi.Kafes temizliğini yem ve suyunu gunluk degıstırıyorum onlara yeni bi kafes yaptım ama bu durumda yerlerini ve kafesini değiştirmem dogru olmaz heralde resimlerini kouyorum yorumlarınızı beklıyorum.Simdiden herkese teşekkurler.

Sayfayı Paylaş