Karadeniz Pet

Arkadaslar Yardımınıza İhtıyacım Var

Ahmet Fidan

Meraklı Üye
Arkadaslar dişi kusum popo kısmı tuhaflastı ne yapacagımı bılmıyorum yumurta tıkanması vs olurmu onu bılmıyorum hıc yumurta doguran kus gormedım o yuzden bu neyın nese bılgınıze ıhtıyacım war ne yapmam gerek cok tsk ederım
W6oBP8.jpg

LYGkMo.jpg

l04JXJ.jpg

Tek mi kusunuz? Yumurta var ciftlesmeye hazir bir erkek alin bence

Benim pek bir bilgim yok fakat eğer yumurta tıkanması varsa zeytin yağı sürebilirsiniz.

Kusunuz yumurtlayacak hemen tıkanma var demeyelim rahatsız etme yumurtlar

Ben tek disi besliyordum ayni durum oldu sistikce sisti ta ki erkek alana kadar yeni erkek kus aldim 2 gun sonra yumurtlamaya basladi zamani gelince yumurtlamaya baslar bence

kusunuz yumurtlayacak hemen tıkanma var demeyelim rahatsız etme yumurtlar

allah razı olsun eyer tıkanma olursa nasıl bısey olur olmesınden korkuyom :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

ben tek disi besliyordum ayni durum oldu sistikce sisti ta ki erkek alana kadar yeni erkek kus aldim 2 gun sonra yumurtlamaya basladi zamani gelince yumurtlamaya baslar bence

tsk ederım benım 2 cıft kusum war ılk basıma bole bıse geldı
kac senedır ugrasıyorum ama daha yavru alamadım eyer yumurtlarsa bu ılk olacak yumutra tıkanması oluncada olur dedıler korktum o yuzden

Tıkanma olan kuş istahsiz olur cansız olur kabarır vs sizin kusunuz gördüğüm canlı maşallah birkaç gün içinde yumurtlar belki de bu gece rahatsız etmeyin

Tıkanma olan kuş istahsiz olur cansız olur kabarır vs sizin kusunuz gördüğüm canlı maşallah birkaç gün içinde yumurtlar belki de bu gece rahatsız etmeyin

Allah razı olsun cok tsk ederım cok mutlu oldum vallahı ALLAH ne muradınız warsa versın bu sıte olmassa ne yapacam bılmıyorum ıyıkı warsınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Kusunuz yumurtlayacak hemen tıkanma var demeyelim rahatsız etme yumurtlar

O3aWJ0.jpg

yenı gordum daha dıskısı bu halde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

Dıskı bu halde daha yenı gordum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Dıskı hakkında bılgınız yokmu daha ılk defa boyle oldu :(

Yumurta geliyor hadi hayırlısı
bu büyük kaka da yumurta habercisi
korkma

Kus iyi görünüyor, bir sıkıntısı yok.
Yumurta var ama ,en kısa zamanda yumurtlar
inşallah.

Sıkıntı yok denildiği gibi yumurta geliyor inşaallah

Gelmedimi yumurta bekliyoruz

İs yerınden ewe geldım odanın ısıgı actıkdan 5 dk sonra erkek dısının ustune cıktı cıftlestıler zaten sureklı dısı yuvalıga gıdıp duruyor korkudan bakamıyom yuvalıga nolr nolmaz dıye :)) INSALLAH bende beklıyom en yakın zamanda gelıcek gıbı sankı

O yumurta gelmiş olması gerekiyor
İkinci geliyordur

bende yumurta tıkanmasından çok korkuyorum dişi kuşumuj önceden beri besliyorum o yüzden üstüne titriyorum ama bu tıkanma ihtimalini kafamdan çıkaramıyorum :eek:

Geri