petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar yaslari irklari ve saglik durumlari lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34dilan34 tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. 34dilan34

34dilan34 Guest

arkadaslar 1,5 aydir aldigim kuslarim hakkinda yaslari irklari ve genel gorunumleri hakkinda bana yardimci olabilirmisiniz simdiden tessekurler

2. Orkun Yener

yerli gibi duruyor.soldaki 2-4 aylık gibide. mavi olan biraz daha büyük geldi bana.. sağlıklı görünüyorlar. maşallah diyelim nazar değmesin :)

#2 Orkun Yener, 9 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Nisan 2014
  3. 34dilan34

34dilan34 Guest

arkadaslar soyle ozetleyeyim 1.5 ay once aldigimda 5-6 aaylik olduklarini solediler her ikisi icinde ve bu kuslari fransadan aldim erkegin bileziginde CZ 268 26 13 bu referanslar var diside bilezik yyok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:11 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

Harbiden helal olsun 1 gun orkun kardesin disinda kimse ilgilenmedi neden bu site var kimsenin zmmani yokmu veya Fikri bu site sadece satis icinmi varrr

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Kuşlar ingiliz diye tahmin ediyorum . Soldaki 3 4 aylık sagdaki 7 8 aylık gibi

5. Orkun Yener

kuşların saglıklı görünüyor resımde.. fakat en ıyı sen anlarsın gun boyu hareketlerınden ve canlı olup olmadıklarından... bır sorun gorursen eger veterınere goturmelısın.. burdan ne kadar yorum yapılırsa yapılsın saglıklı olmaz..

6. 34dilan34

34dilan34 Guest

peki es tutmalari konsundA bir problem olumu fazla yas frki olmaz 3 veya 4 ay

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    3 4 ay sonra belli olur durumları iyi anlasırlarsa sorun yok

8. 34dilan34

34dilan34 Guest

tesekurler ilgin icin

9. Muhammed Çobanoğlu

Erkek olan biraz daha büyük gibi bence de.
    Bu arada çok tatlılar harbiden.Duruşları da karizmatik :)

10. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Şu Sağdaki Yerli Değilde Mavili Diğeri Yerliye Benziyor

Sayfayı Paylaş