Karadeniz Pet

arkadaslar yaslari irklari ve saglik durumlari lutfen

• Konbuyu başlatan 34dilan34
  • Başlangıç tarihi
3

34dilan34

Guest
arkadaslar 1,5 aydir aldigim kuslarim hakkinda yaslari irklari ve genel gorunumleri hakkinda bana yardimci olabilirmisiniz simdiden tessekurler

BXoWd9.jpg

XW28g6.jpg

A2Z8bX.jpg

yerli gibi duruyor.soldaki 2-4 aylık gibide. mavi olan biraz daha büyük geldi bana.. sağlıklı görünüyorlar. maşallah diyelim nazar değmesin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaslar soyle ozetleyeyim 1.5 ay once aldigimda 5-6 aaylik olduklarini solediler her ikisi icinde ve bu kuslari fransadan aldim erkegin bileziginde CZ 268 26 13 bu referanslar var diside bilezik yyok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:11 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

Harbiden helal olsun 1 gun orkun kardesin disinda kimse ilgilenmedi neden bu site var kimsenin zmmani yokmu veya Fikri bu site sadece satis icinmi varrr

arkadaslar soyle ozetleyeyim 1.5 ay once aldigimda 5-6 aaylik olduklarini solediler her ikisi icinde ve bu kuslari fransadan aldim erkegin bileziginde CZ 268 26 13 bu referanslar var diside bilezik yyok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:11 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

Harbiden helal olsun 1 gun orkun kardesin disinda kimse ilgilenmedi neden bu site var kimsenin zmmani yokmu veya Fikri bu site sadece satis icinmi varrr

kuşların saglıklı görünüyor resımde.. fakat en ıyı sen anlarsın gun boyu hareketlerınden ve canlı olup olmadıklarından... bır sorun gorursen eger veterınere goturmelısın.. burdan ne kadar yorum yapılırsa yapılsın saglıklı olmaz..

Erkek olan biraz daha büyük gibi bence de.
Bu arada çok tatlılar harbiden.Duruşları da karizmatik :)

Şu Sağdaki Yerli Değilde Mavili Diğeri Yerliye Benziyor

Geri