Karadeniz Pet

Arkadaşlar yavrular ölüyor

Berattiscii

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni çift aldım yavrulara bakmıyor yer yüzünden herhalde alışamadılar yavrular aç şuan ciyak lıyor sabah inş ölmezlerse mama yapacam

Bence sabah çok geç olabilir mamayı biraz sulandırıp az olsada verseydiniz dişi veya erkek neden bakamasın hayvanlar stres yapmış olabilirler sessiz bir yere koyun çok gürültü olmasın sadece 1 kere kursak kontrolü yapın devam ederse mecbur siz besliyceksiniz

Yavrulara bakmıyorsa tüyde veya streste olabilir kendin manuel olarak beslemelisin aksi takdirde ölür elle besleme aparatı temin ederek videolardan faydalanarak beslemeyi dene eğer çok küçükseler kürdan ile ağızlarının kenarına bulaştırmayı dene başka yapabilecek birşey yok.

Bence sabah çok geç olabilir mamayı biraz sulandırıp az olsada verseydiniz dişi veya erkek neden bakamasın hayvanlar stres yapmış olabilirler sessiz bir yere koyun çok gürültü olmasın sadece 1 kere kursak kontrolü yapın devam ederse mecbur siz besliyceksiniz
Yavrulara bakmıyorsa tüyde veya streste olabilir kendin manuel olarak beslemelisin aksi takdirde ölür elle besleme aparatı temin ederek videolardan faydalanarak beslemeyi dene eğer çok küçükseler kürdan ile ağızlarının kenarına bulaştırmayı dene başka yapabilecek birşey yok.
Usta ilk geceyi geçirdik akşam 1 de kışları besledim sabah kalktım yaşıyorlar kursaklarını doldurdum ben ama anne ve baba hiç yem bile yememiş besleme aparatıda alacam ben sağolun varolun

Yaşamalarına çok sevindim ortam değişikliği yüzünden yavrular heba olmasın bu nedenle yavrulu yada yumurtalı çift almayı önermiyoruz

Geri