Karadeniz Pet

arkadaslar yeni cirft alacam yardim edermisiniz

S

semrol

Guest
Iyi gunler...yeni cift muhabbet alacam petshoptan nasil almami onerirsiniz...yawru mu yetiskinmi?...suan elimdeki cift yawru disi erkegi cok dovuyor onlari geri vermelimiyim ne yapmaliim yardimlarinizi bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:55 -->-> Daha önceki mesaj 07:52 --

Alirken cift tutacak kusu nasil anlarim...2 yawru birbirini kasiyorsa bunlarin 2 sininde cinsiyeti ayni olurmu

Burun deliklerine bak etrafı beyazsa dişi mavilik varsa erkek. İki erkek birbirini kaşıdığını görmedim ama birbirine yem kustuğunu gördüm. Pete gidince aynı kafese ayır 5dk kavga etmiyorlarsa eş tutarlar.

Kuslarin cinsiyetinde problem yok...ama cok kavga ediyorlar acaba ayirsam bi sureligine etkili olurmu

Yeni kuş alacaksanız üreticiden almanızı tavsiye ederim.
Ama almadan önce resimleri ile birlikte foruma danışmanızda fayda var.

Suanda ureticiden alma sansim yok cunku aldigim yerde degistirmeyi dusunuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:27 --

Kimse cvp vermior:)

Surekli kavga ediyorlarsa mutlaka degistirin yoksa birisi ölebilir veya birgun uyandiginizda bazi tuyleri yok olmus olabilir kel kalabilir, bence elinizdeki iki taneyi degistirin, yada disisini degistirin. Birde yeni alacaginiZ cifti kucuk almayin zaten cift olduklari icin size okadar ilgi gostermiyecekler ondan dolayi buyuk alin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldigin yere iade etsen ureticiden alsan petshoplarda iyi cift kus bulman zordur ama illa petshoptan alacaksan tuyleri parlak hareketli birbirleriyle guzel anlasan bi cift alin allmadan once yaslarini daha onceden yavru vermislermi bi sorun ona gore alin hatta resimlerini koyabilirseniz almadan once cok iyi olur sizin icinde
Saygilar