Karadeniz Pet

arkadaslar yeni kuslarim yardim

34arda34

Meraklı Üye
arkadalar bir cift kuslarim vardi 2 ay oldu erkek 1 yasina yakin diside 2 aylik tanidik bir arkadas kuslarinibana vermek zorunda kaldi simdi ayri tutuyorum daha kafesleri birlestirmedim yaslari ve tam olarak cinseyetleri hakinda yardima ihtiyacim var

LP4Xdz.jpg

mlzaq2.jpg

7mbZlP.jpg

erkek olan soldakimi

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Turkuaz renkli olan dişi ve kızışmış
Diğerinin cere belli olmuyor resimlerden. Yaş içinde gözleri yakından görsek daha iyi olur

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

İkisi de dişi gibi mavi olan kızışmış dişi diğeri henüz kızışmamış.

Aldigim kisi solda ki erkek sagdaki disi dedi arti disi cok ufak ciliz burnu koyu olmasi illaki kizistigi anlaminami geliyor? Yaslari icinde yakin goz fotosunu yarin cekerim simdi bayagi yorgunlar tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Solda ki erkek diye aldigim bayagi kilolu elime aldigimda bayagi iri geldi soldaki cok ciliz eminmisiniz ikisininde disi olduguna fotoda cokmamis ama soldaki nin ceresi mavi

arkadaslar ikiside disi dediniz yaslari hakkinda bilginiz varmi yeni resimler koyurum

LP4Mvj.jpg
dj2rBV.jpg
armi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:32 -->-> Daha önceki mesaj 08:31 --

38a5gA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:20 -->-> Daha önceki mesaj 08:32 --

arkadaslar yokmu bir fikri olan

sağdaki kızıştığına göre 1 yaşını geçmiştir. Enaz 1.5 yaşında var ama göz çevresindeki beyaz halka belli oluyorsa daha fazla da olabilir. Solda ki de ondan biraz daha büyük duruyor.

kuşlarınızın ikiside dişi ve 1 yaş üzeri

Geri