Karadeniz Pet

Arkadaşlar yeni muhabbet kuşu alıcam yardım

• Konbuyu başlatan MelihKckylmz
  • Başlangıç tarihi
M

MelihKckylmz

Guest
Arkadaslar yeni muhabbet kuşu alıcam da tavsiyelerinize ihtiyacım var. Açık konuşayım, bızım kuşumuz vardı 2.5 yıldır bizle idi bir ay önce öldü ama ben bu 2.5 sene içerisinde kuşu elime falan alamadım nedense biraz ürküyordum ısırmasından ama ölünce degerini anladım... Simdi yeni bir kuş alıcam . Kafesi falan var yemlik tünek suluk falan. Geçen petshopcuya sordum kafesı yıkayın yıne kullanın dedı. Taş , vitamin falan filan kısacası kuş alırken ve aldıktan sonra yapılacak herşey, konuşması ele gelmesi falan hiçbir fikrim yok lütfen yardımcı olun.. Simdiden cok tesekkurler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:17 --

Buda geçen ay ölen Cicikuştu :( Cicikuşum...

öncelikle aramıza hoş geldiniz. kuşunuzu kendinize alıştırmak istiyorsanız yeme yeni düşmüş 1.5 aylık falan erkek bi kuş alırsanız eğitimi çok daha kolay olur elinizden yem yemeye alıştırın bazı arkadaşlar kuş sıkılmasın diye çeşit çeşit oyuncaklar alıyorlar bence almayın kuşunuz sadece size odaklansınn. kuşunuza öğretmek istediğiniz kelimeyi hergün aynı saatte tekrarlayınn siz kelimeleri tekrarlarken odada başka ses olmasın

2,5 yıl elinize almamakla büyük hata etmişsiniz muhabbet kuşunun ısırmasından ne olur zaten cana yakın hayvanlar. yeni muhabbet kuşunuzda elinizden yem verin sürekli onunla konuşun yavru bir erkek alın zaten size alışacaktır. bir de kafesinizin boyaları çıkmış onları yerlerse kötü etkileyebilir isterseniz bakım yapın ya da yeni kafes alın

evet işte bu ölen kuşum öyle yapmıştı kafesın boyalarını ama buyuk ıhtımal alacagım yenı kafes

Geri