Karadeniz Pet

Arkadaslar Yeni Yem Aldım Muhabbet İcin Yardım

Ahmet Fidan

Meraklı Üye
Arkadaslar yenı yem aldım bugun bu yem nasıl ıyı mı bundan kullanmayı dusunuyorum artık
PYm1W8.jpg

dWmvA7.jpg

meyveli dediği yemin içersinde kurutulmuş meyve parçacıkları mı var yoksa boyalı ekmek mi dikkat etmek lazım,ballı yemi nasıl yapmışlar anlamadım daha önce görmedim,afiyetle yesinler

meyveli dediği yemin içersinde kurutulmuş meyve parçacıkları mı var yoksa boyalı ekmek mi dikkat etmek lazım,ballı yemi nasıl yapmışlar anlamadım daha önce görmedim,afiyetle yesinler

icinın fotoyu cekım ole yukleyım bende bılmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

BU MEYVELİ
pml5a0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

BUDA BALLI
jvmqMm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Ben acık yem alıyordum acık yem ıyı olmaz dıye duydum o yuzden kapalı alıyorum

resimlerde içerik olarak aynı gibi sadece oranları farklı ballı da kızıl darı fazla gibi diğerinde ak darı fazla renkli parçalarda ekmek kırıntıları gibi geldi bana

icinın fotoyu cekım ole yukleyım bende bılmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:27 --

BU MEYVELİ
pml5a0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

BUDA BALLI
jvmqMm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:36 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

Ben acık yem alıyordum acık yem ıyı olmaz dıye duydum o yuzden kapalı alıyorum

yemin ismini duymadım hiç ama içeriği iyi yemin severek yerler

zararlı birşey yok, genelde renkli parçaların olduğu yemleri meyveli olarak satıyorlar ballı yemin içeriğini merak ettim farkı ne diye

anladım tsk ederım bende bılmıyorum ballı nasıl oluyor ballı deyınce aldım ıyı bısedır dıye ınsallah ıyı bıse cıkar :))

Ben şu kurutulmuş meyve muhabbeti yemleri tercih etmiyorum pek. Meyve takviyesi ayrıyeten yapılır. Boyalı ekmek olma ihtimali var dikkatli olun.

Son düzenleme:
kuslara zarar werecek bısey yok demı eyer warsa almayayım bıdaha

Bu yemdeki rapissa isimli tohum biraz sakıncalı. Üzerinde çeşitli iddialar var. Kolza tohumu diye aratırsanız, tohumla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca boyalı ekmekler de hepimizin bildiği gibi zararlı. Suya attıldığında suyu boyadığı söyleniyor, hiç denemedim.

Geri