petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar yenice kuşum öldü birkaç sorum olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bypakk tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. bypakk
    Gizli

bypakk Guest

arkadaşlar yazıdığım gibi biraz önce 2 muhabbet kuşumdan biri öldü:(. ben bunu ölmeden farkedince başka bir odaya götürdüm yani eşi öldüğünü bilmiyor.ben şimdi öldüğünü eşine göstereyimmi ? 2. olarak kuşuma yeni bir eş alayımmı ? yanıtlayanlara şimdiden çok teşekkürler

2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Gösterme yeni eşi hemen kabuI etmez ve sen seçme o seçsin 1 ay beKIe aIican yere kuşunIa git.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tabiki de gösterme gerek yok 1 hafta kadar dinlensin isterseniz yanına bir eş alırsınız

4. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Neden öldü, bir sorunu mu vardı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

Başınız sağ olsun bu arada. Bence çok üzmeden, birkaç gün içinde eş alın.

5. bypakk
    Gizli

bypakk Guest

sorun olarak bişey görünmüyodu ama biraz fazla şişmandı tüneğinden düştümü zar zor çıkardı birde ölürken ağzından yemler çıkardı tam bilmiyorum işte

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

başka önerisi olan varmı arkadaşlar

Sayfayı Paylaş