Karadeniz Pet

Arkadaşlar yeniyim bilgili biri yardım edebilirmi lütfen

• Konbuyu başlatan Bh4n
  • Başlangıç tarihi
B

Bh4n

Guest
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir muhabbet kuşu sahibi oldum ve yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgili birinden yardım almak istiyorum bana yardım eder misiniz? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Fotoğraf Var bilgili biri varsa göndermek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

Kimse yokmu

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir muhabbet kuşu sahibi oldum ve yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgili birinden yardım almak istiyorum bana yardım eder misiniz? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Fotoğraf Var bilgili biri varsa göndermek istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:31 --

Kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

Kimse yokmu
Arkadaşım öncelikle hoş geldin. Hayırlı forumlar. Resim yüklersen yardımcı olmaya çalışırız.

07XMkD.jpg
Buyrun arkadaşlar Bekliyorum :) cinsiyet ve yaş tahmini ben dişi ve 3 aylık olduğunu düşünüyorum görüşleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim. :) :) :)

[MENTION=15771]Bh4n[/MENTION] Maşallah. Dişi, yerli ve yaklaşık 3-3,5 aylık.

Teşekkür ederim cevabınız için :) peki konuşma ihtimali var mıdır?

Teşekkür ederim cevabınız için :) peki konuşma ihtimali var mıdır?
İlgi-alaka ve sabırla tabii ki konuşabilir. Biraz büyümüş artık ama ihtimal var. Yine de eğitim ve konuşma için genelde erkek kuş önerilir.

Son düzenleme:
Geri