Karadeniz Pet

Arkadaşlar yeniyim bir yardım edin kaç aylık

• Konbuyu başlatan Onur ATAR
  • Başlangıç tarihi
O

Onur ATAR

Guest
http://t1310.hizliresim.com/1g/j/tmvb6.jpg
http://p1310.hizliresim.com/1g/j/tmvbw.jpg
http://l1310.hizliresim.com/1g/j/tmvcd.jpg
http://l1310.hizliresim.com/1g/j/tmvr5.jpg

Arkadaşlar kuşumun dişi olduğunu söylediler daha yavru olduğunu söylediler ancak kaç aylık? İrisleri sanki belli oluyor gibi geldi bana yanları biraz beyaz olmuş gözlerinin yani irisleri belli gibi ama bilmiyorum
eğer 4-5 aylıksa geri mi götüreyim bana alışamaz mı dişi olması sıkıntı mı rengini vs çok beğendim ama..

Moderatör tarafında düzenlendi:
dişi olması sorun değil alışır merak etmeyin... ben olsam yaşı büyük olsa bile onu geri vermezdim...4 5 aylıktan büyük gibi duruyor.

dişi olması sorun değil alışır merak etmeyin... ben olsam yaşı büyük olsa bile onu geri vermezdim...4 5 aylıktan büyük gibi duruyor.

Çok güzel kuş değil mi :) Albino değil ama bembeyaz. 4-5 aylıktan büyük olması sorun teşkil etmez yani bana yine de alışır mı diyorsunuz

NOT bu arada forumdaki bir konuya baktım kuşum 4-6 aylık gözlerine bakılırsa, halkası çok ince

Moderatör tarafında düzenlendi:
cok ürkek değilse alışabilir ama eğerki ürkekse alışır ama zamanla

ben o kadar büyük oldugunu düsünmüyorum benmde ölen kusum boyleydi ama siz genede gözü için telefonda flas varsa ısıgı kapatıp flas la cekin derim bence güzel kuş iri

bana soracak olursan alıştırmak istiyorsan yemden yeni düşmüş yavru al bu kuş 5-6 var. birde ben şimdiye kadar ne zaman beyaz -albino veya lutino-sarı kuş aldıysam hep hırçın çıktı bir türlü alıştıramadım bende suan bir tane eşli sarı (lutino) kuş var kafese ne zaman yaklaşsam kuş kendini parçalıyacak gibi kafeste ucup duruyor.uzun lafın kısası tek renk kuş ben tavsiye etmiyorum ama sevenlerde var tabiki

resimlere şimdi baktımda.bu göz kapaklarının düşük olması sanki kötü gibi.hareketleri nasıl hep böle duruyormu

bana soracak olursan alıştırmak istiyorsan yemden yeni düşmüş yavru al bu kuş 5-6 var. birde ben şimdiye kadar ne zaman beyaz -albino veya lutino-sarı kuş aldıysam hep hırçın çıktı bir türlü alıştıramadım bende suan bir tane eşli sarı (lutino) kuş var kafese ne zaman yaklaşsam kuş kendini parçalıyacak gibi kafeste ucup duruyor.uzun lafın kısası tek renk kuş ben tavsiye etmiyorum ama sevenlerde var tabiki

albino değil bu, göğsü çok ama çok açık mavi. Rengini çok sevdim ama alışmaz mı diyorsun şimdi :(

resimlere şimdi baktımda.bu göz kapaklarının düşük olması sanki kötü gibi.hareketleri nasıl hep böle duruyormu

göz kapakları hep böyle, alalı 6 saati geçmedi yemek yedi, kafesin içinde 2 tur attı onun dışında tünekte duruyor ortalığı dinliyor bana bakıyor

albino değil bu, göğsü çok ama çok açık mavi. Rengini çok sevdim ama alışmaz mı diyorsun şimdi :(

Kusun karekterine bağlıdır dediğim gbii ben okadar cok büyük görmedim bence bir kaç gün gözlemle

Kusun karekterine bağlıdır dediğim gbii ben okadar cok büyük görmedim bence bir kaç gün gözlemle

zaman geçtikçe moralim bozuluyor ya mavi veya yeşil almak istemedim sıradan olmasın diye beyaz istedim güvercin gibi olsun diye ama alışmaz diyen oldu, dişi bu iyi değil diyen oldu, büyük diyen oldu vallahi çok moralim bozuldu ya geri mi götürsem yarın geç olmadan anlamadım :(

bence daha küçük daha renkli bir kuş al ama sağlık sorunu yoksa ve hoşuna gittiyse şansını dene istersen

çok moralim bozuldu ya ben de bana alışan omuzlarımda gezen öpücük atan bir kuşum olsun istiyorum tabi ki

Kardesim beğendiysen kusu dene bir kaç gün istersen karekterine bağlı vallaha ama konusturmak ele alıstırmak falan ona 'gaga sı siyah yada siyahlık olan ' yavru bak bence onlar cabuk kaynasır senle

Kardesim beğendiysen kusu dene bir kaç gün istersen karekterine bağlı vallaha ama konusturmak ele alıstırmak falan ona 'gaga sı siyah yada siyahlık olan ' yavru bak bence onlar cabuk kaynasır senle

alalı daha 1 gün olmadı karakterini kaç günde anlarım, bir de gidip tek başıma aldım annemler kızdı baya :(

göz kapakları hep böyle, alalı 6 saati geçmedi yemek yedi, kafesin içinde 2 tur attı onun dışında tünekte duruyor ortalığı dinliyor bana bakıyor

umarım aranız çok iyi olur.rengini beğendiyseniz değişmeyin ozaman :)

Kafes içinde hareketlenmesi ortalama 1 hafta olur bence bazı kuslarda daha kısa , Kardes bak örnek vereyim benim kusun yavruluk hali http://p1305.hizliresim.com/19/t/nftdu.jpg
gagada siyahlık var 3 günde elime alıstırdım böyle birsey bakabilirsin

Anladım, bilmiyorum yarın gidip bir de aldığım yere sorayım. Çünkü şimdi hiç içime sinmedi herkes farklı bir şey söylüyor

Aldıgın yere sorucaksın kardes adam malını satmak için sana kusu övücek bence ama adamın nasıl oldugunu bilmem (genelde her kuscu kusunu över) ne adamlar görüyoruz kaç aylık kusları 35 40 günlük diye satıyorlar malesef :/

Aldıgın yere sorucaksın kardes adam malını satmak için sana kusu övücek bence ama adamın nasıl oldugunu bilmem (genelde her kuscu kusunu över) ne adamlar görüyoruz kaç aylık kusları 35 40 günlük diye satıyorlar malesef :/

karar verdim yarın geri götürürüyorum, başka yerden bakacağım kuş. Paramı geri verir mi vermezse mecbur ordan alacağım

Geri