petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar yeniyim.Muhabbet kuşum hakkında yardım edebilir misniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve ss501_jung_min tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ss501_jung_min

Cinsiyeti tam olarak nedir dişi mi erkek mi? Petshoptan aldım adam erkek dedi.Ama bana dişi gibi geliyor.Muhabbetim eve geleli daha 1 gün oldu hiç sesi çıkmadı çok sakin duruyor.Kıpırdamıyor seviyorum ısırması falan da yok.Geldiğinden beri yem de yemedi.Ayrıca dışkısını çıkardığı yerde dışkı kalmış ne yapmam gerekir?

#1 ss501_jung_min, 11 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Haziran 2013
  2. Ali DOĞAN

imageshake den foto yukleyebılırsın. ayrıca kus daha yenı eve gelmıs ev ortamına alısması lazım. dısı veya erkek oldugunu cok ıyı yetıstırıcıler bıle bazen bılemeye bılıyor..
    dıskısını cıkardıgı yerde pıslık kalmıssa sorun degıl sanırım daha yavru senın kus kendını zamanla temızleyecektır umarım saglıklı buyutursun :)

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...isim soyisim kuralına uymalısınız...kuşlarınızın fotoğraflarını yüklerseniz yardımcı olunur...aradığınız her konu sitede bulunmaktadır...iyi günler...

4. ss501_jung_min

Evet yavru daha.Teşkkür ederim :)

5. Mehmet ŞEKER

erkek yavru. ilk günler kafesin tabanına yem serpin

Sayfayı Paylaş