petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar Yrdm edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kaan Şahin tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Kaan Şahin
    Gizli

Benim erkek muhabbet Kuşumun Kuyruğu Çok dağınık Duruyor Biraz Kuyruk kısmına baktığımda Hafif olarak Yanında çıkmış gibi Grünüoyor sanki Arkadaşlar Sizce ne yapmalıyım Bir kuşuya Felan göstereyimmi Yksa O kuyruk kendiğilinden Düzgün çıkarmı?

2. Yılmaz Ç.
    Gizli

Biraz değişik geldi ama tüy dökümünden dolayı olmuş olabilir.

3. Kaan Şahin
    Gizli

Hocam ilgin için saol Sence Bir Kuşcuya Göstermelimiyim? Yani Hayvanın rahatsız olduğunuda Bilemiyorum.

4. Yılmaz Ç.
    Gizli

Dur bakalım burdada kuşçular var birazdan yardımcı olurlar sana ama bana kalırsa problem göremiyorum.

5. Kaan Şahin
    Gizli

Burdan Fotoğraftan Dolayı Blki Anlaşılmıyor ama Ben Dikkatli Bakınca Kuyruk Tüyü Biraz yandan Çıkmış olarak Gördüm Çekmeyi Felan Düşündüm ama Canının yanmasını İstemedim.

6. Yılmaz Ç.
    Gizli

Sakın öyle bir şey yapmayın. O kendisi atar tüyü.

Sayfayı Paylaş