Karadeniz Pet

Arkadaşlar yumurta varmı?

Leyla Sömür

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi kuşum yuvalığa sık sık giriyor.Hatta şuanda yuvalıkta.Hiç kemirme yoktu dün akşam gaga taşını kemirdiğini gördüm azda olsa.Erkek çok baskın boyuna yem kusuyor kaşıyor arada dişide erkeği kaşıyor.Çiftleştiklerini görmedim ama bi bakarmısınız yumurta varmı ?

KPO3G9.jpg

Kg9lb3.jpg

http://i.hizliresim.com/KrJLy7.jpg

Yardım edicek arkadaş yokmu ya.Bi grup kurmuşsunuz kendi aranızda boyuna kendinize yardım ediyosunuz.

kesin yumurta var kanatlar düşük arka taraf şişmiş :) bu arada kuş çok güzel maşallah :)

Leyla hanım duruş şekli ile yumurtlayacak gibi duruyor. Umarım yanılmıyoruzdur.

Önceden cok daha yorum yapiliyordu artik bende gruplasma oldugunu düsünüyorum, eskisi gibi siteylede aktif degilim o yüzden.

teşekküler.öyledir kızııım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

Ama çiftleştiklerini görmedim arkadaşar ?

kuşlarınız güzel yakında bebecikler gelir :)

Yorganın altına saklanmışlardır. siz Görmeden yapıyor olabilirler.

İnşallah arkadaşlar yumurta vardır çok istiyorum yavrularnın olmasını :)

kesin yumurta var esas simdi basliyo sikinti herkez yumurtlasin bikere diyo ama ben ilk kuluckami gecirdim 22 gunluk bi yavrum var bi yavrumda yumurtadan cikamamisti insh hersey yolunda gider bende ikinci kuluckaya hazirlaniyom bu sefer iki ciftim birden yumurtlicak hadi hayirlisi

İnşallah kardeş hayırlısı olur.Dişi kuşta yumurta var diyorsunuz ama hiç kalamar kemiğini tükettiğini görmedim ?

ben size bastan söledim yumurta var die siz aldırmadınız...

Bendede var dediydiler :D Ama insanlık hali yanılmış olabilirler :D

çiftleştiklerini görmediyseniz yumurtalar boş çıkabilir.
suya katılan ilaçlardan alıp her gün suyu tazelemelisiniz.

Onla alakası yok ki çiftleşme olmadiysa yumurtalar kesin boştur.tabi Çiftleşmede vitaminin önemli bir yolu vardir.

Geri