petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlarr! bakarmısınız lütfen(ıc parazıt)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tuğçeoralkn tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. tuğçeoralkn

tuğçeoralkn New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar.iç parazit için ne önerirsiniz arkadaslar?? kuşum kuyrugunu sallıyor nefes alırken agznı acıp kapatıyor. veterıner solunum rahatszlgı dedı ama ıkı antıbıyotık de fayda etmedı. suan boguluyo gıbı nefes zor alıyor sureklı agzından bsey atmak ıster gıbı hapsuruyor:S galıba. iç paraziti arastrdım bütün tüm belrtiler uyuyor. onun ıcın de bi ilac verdi nilverm.suyuna katıyorum ama degısen bısey yok.arastrdm ıvomec varmıs oda tehlıklelı oldugu ıcın korkuyorum cunku sureklı kasınıyor zehrlenme ıhtmalı var.. lütfen bılgısı olan yazabılırmıı cok caresızım:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

bir de bıkac ara ara kusuyor beyaz bı sıvı akıyo agzından.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    İlaçla ilgili bir fikrim yok ama iç parazit varsa eğer aç karnına yenilen beyaz dutun işe yaradığını okumuştum. Yazıya burdan ulaşabilirsiniz >>> rika

#3 Aysu GÖKTÜRK, 6 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 6 Ağustos 2015
  4. tuğçeoralkn

tuğçeoralkn New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederiim çok. peki kesin çözüm olurmu biraz ilerlemiş görünüyorda :(:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

çok teşekkür ederim onuda yediriyim mubişime:(

Sayfayı Paylaş