petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlarr ben kuşumun kaç aylık acabaaa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve CANER SOYSAL tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. CANER SOYSAL
    Gizli

Kuşumun Kaç Aylık Olduğunu Tahmin edemiyorum

2. Alişan YILMAZ
    Gizli

Hocam Resim atarsanız bilgi verebiliriz.

3. CANER SOYSAL
    Gizli

tmm fotograf cekiyorm şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

kardeş telefon abimindi kayboldu tarif etsem kuşlarıı ?

4. Onur TEKİN
    Gizli

Gözü siyah mı? gri mi? İris var mı? Renkli bir kuşsa kafasındaki çizgileri kafasının neresinden itibaren başlıyor? Burnundan itibaren mi yoksa alnı açık mı? Resim olsa uğraşmazdık.

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

tarif etsen ne dersek yalan olabilir cunki foto koyabilirseniz sizi'e sağlıklı biliği veririz...

6. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Tahmini yaşlarını tayin edip bilgi sahibi olabileceginiz konulara göz atar iseniz size daha faydalı olucaktır.

7. CANER SOYSAL
    Gizli

abimin telefon galaxy s 4 onunla net cıkar dedim abimde dısarı cıktı
    gelir bi 10 dakkayaa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

erkekte gözünün izasından üst tarafta siyah çizgiler başlıyor

dişide ise göz hizasının az bişey gerisinde başlıyorr işte abim geldi telfonunu alırım atarım foto şimdi

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

fotomikanız varsa onunla da çekebilirisniz s4 ile çekerken de flash kapali şekilde çekersenız daha iyi olur...

9. CANER SOYSAL
    Gizli

ve onları kafesten dışarı cıkınca uctukları zaman yakalaması 2 saatimi alıyor hiç elime falan gelmiyolar hep kacıyolarr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

bilgisayardan cekem 1 dk

10. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

eline yem al ve kafesin içinde yedir bir kaç gün öyle pat diye gelmez ler yanı benımkiler benım kafama omzuma konuyor ucarken...

11. CANER SOYSAL
    Gizli

kardeş şimdi dediğin gibi yaptım ama elimi gördüklerşi gibi içerisi savaş alanına dönüyor kaçıyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

bu arada bilgisayardan fotoları cektim nasıl yüklicemmm acil yardımm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

http://m1311.hizliresim.com/1h/8/ubxrp.jpg işte kuşlarr http://m1311.hizliresim.com/1h/8/ubxsg.jpg http://m1311.hizliresim.com/1h/8/ubxsw.jpg http://s1311.hizliresim.com/1h/8/ubxu1.jpg işte herkess baksın yorumlarınızı bekliyorum iyi gecelerr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

arkadaşlarr biriniz acil yardım etsin resimleri attım bakarsanız? acil yardımm acil

#11 CANER SOYSAL, 8 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2013
  12. Alişan YILMAZ
    Gizli

ikiside 2-3 aylık kardeşim.

13. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Resimler net degil ama göründüğü kadarı ile ikisindede göz irisleri oluşmaya başlamış,kafa tüglerinde çizgileride görünmediğine göre, yavru olmadıklarını söylemek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

14. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    en az 6 aylıklar 2-3 aylık olmaları imkansız

15. CANER SOYSAL
    Gizli

Saolun Arkadaşlarr İyiki Varsınız

16. CANER SOYSAL
    Gizli

arkadaşlarr bde yeni fotograflara bakın atıyorum

17. Samet YILDIZ
    Gizli

8-9 Aylık "GİBİLER" fotolar net değil fakat kafa tüyleri kalkık ve seyrek ise 8-9 aylık tabiri uyar bu resimlerde irislerden anlamak imkansız...

18. CANER SOYSAL
    Gizli

net fotograflar atıcam biraz sonra

Sayfayı Paylaş