petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkdaşlar yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve boom0506 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    arkadaşlar 2 gün önce 4 aylık bir muhabbet kuşu aldım erkek babam yanına dişi alalım dedi arkadaşına sormuş arkadaşı alırsan belki eş tutar demiş bende yanına 4 aylık bir dişi almak istiyorum. acaba bunlar eş tutarmı cevabınızı esirgemeyinn

2. nazım yiğit karaoğlu

tutarlar henuz yavru olduklarından anlaşacaklarını düşünüyorum. yanlız yavru almak için sabretmenız gerekecek

3. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    bencede bir 5 ay bekleyeceğim demi ? ozamana kadar birbirlerini hırpalamazlar demi çünkü birbirlerini yolarlar dedi. ozaman istediğim renkte bir dişi kuş alayım. demi

#3 boom0506, 14 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2014
  4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Yavru oldukları için sorun çıkacağını sanmam bence beğendiğin bir dişi al yanına 2-3 aylıktan büyük olmasın

5. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    yani benim kuşum 4 aylık 4 aylık bir dişi alsam sorun olmaz eşleşir diosunuz ama dişiler beğenmediği erkekle çiftleşmez diyolar

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Erkek, dişiden biraz büyük olmalı. Dişiler erkeklere göre daha seçicidir. Erkeği götürün kendisi eşini seçsin. Hırpalama vs. ciddi anlamda oluyorsa zaten eş tutmuşsa olmaz.

#6 KORDON, 14 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2014
  7. boom0506

boom0506 Member

Beğenileri:
    4
    5 dakikada seçebilirmi ?

Sayfayı Paylaş