petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Artan yumurtalı mamalar nasıl saklanmalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şerafettin SARI tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Şerafettin SARI

:) Merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi kuşlar için önerilen değişik pek çok mama tarifi var benin öğrenmek istediğim kuşların mama kabına verildikten sonra artan mamayı nasıl muhafaza etmemiz gerekir kuru mamalarda pek sorun olacağını düşünmüyorum ama yumurtalı artan mamaları tekra nasıl kullanabiliriz ?

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ................................................................................................................

#2 Volkan SARSAN, 26 Ocak 2014
    Son düzenleme: 27 Mart 2016
  3. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ben de yaptığım mamaları buzdolabında saklıyorum.kuşların yiyeceği kadarını veriyorum gerisi dolapta duruyor

4. Şerafettin SARI

ben bir kavanoz içerisinde buzdolabının buzluğuna koydum bir sakıncası olumu ne kadar zaman muhafaza edilebilir

5. Onur TÜFEKCİ

Buzluğa koymayın donup çözülmesi bakteri üretir.

6. Şerafettin SARI

o zaman hemen alt raflara alalım

7. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba bence ne olursa olsun eğer mamaya yumurta koyuluyorsa bence (köy yumurtası değilse) 1 gün sonra atılmalı zaten besin değeri düşer. kuşlarımızın tüyleri kadar uzun ömürleri olsun

8. ismail baktır

koyduğunuz tabağa yadakaba sağlam bi streç çekin hiç bişey olmaz ayrıca streçli tabağınn dolabın sıfır drece bölmesi var orda saklanması lazım

9. Şerafettin SARI

ilginiz için teşekkürler tavsiyelerinize uyacağın umarım bu konuyu merak eden diğer arkadaşlara da faydalı olur..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu artan mamalar