Karadeniz Pet

artik ben yediriyorum onu

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Bir bucuk aylik kusum eve geleli 4gun oldu . ama kusum eve geldiginden beri hic yemek yemiyo hadi ben gormemis olsam kabinda ve yerde hic kabuk yok aspur kullaniyorum onu agazinq aliyo sonra cocuk gibi atiyo agazin dan . durum boyle olunca agazima yem alip disimin ucuyla kirip veriyorum yiyyo . buyuyuncede bu sekildede alismasinindan korkuyorum. Nasil alistirabilir.

SON SORUM : eve geldiginden beri hep yerde uyuyo . gunduzleri sekerleme yaparkende yerde ve hic oyuncu degil hic bagarmiyo . tuneyin ustunde durabiliyo ama oraya hic cikmiyo . Surekli kafasini bir yerlere sokmaya calisiyo . korltugundqn degil cok alisti bize 4gunde . asil sorum size neden yerde yatiyo ilk gunlerde yeni geldigi icindir dedim ama gu gun 5. Gunu napmam lazim ayna alsam diyorum berki ondan sebeb yukarda durur alisincada alirim aynayi gene. Düsuncelerinizi bekliyorum

Kafasını durmadan biyerlere sokması yuvada iken annesinin altında oluyorlar o hâla annesinin altına girmeye çalışıyor bi zaman daha elle yem vermeye devam edin birazdaha büyüyünce bırakırsınız elle vermeyi o kendi yemeye başlar birde mama yapıp verin onu yiyebilir yumuşak olduğu için

Basit bi mama tarifi vereyim bebeklere verilen cici bebe bisküviler var ondan alın un haline getirin ondan sonra içine yumurta katıp verin mama az birşey nemli olması lazım mamayıda günlük değiştirmeniz lazım.

Son düzenleme:
Kusum hasta kardes hasta surekli kabarik duruyo ve sabajlaro ötmesi lazimken kabarik bir sekilde uyuyo

Musa, kuşlar robot degil..illa da her sabah ötmezler..bazı sabahlar öterler, bazı sabahlar geç uyanırlar, bazen keyifsiz olurlar,bazen neşe saçarlar..hele de bu kuş senin ki gibi henüz yavru ise,ve bir ortama gireli henüz sadece 5 gün oldu ise..bir süredir sürekli konu açıp duruyorsun..sürekli bir telaş halindesin..bu forumdaki hallerin gibi ise kuşa da yaklaşımın, o kuş çok zor adapte olur sana ve evinize..kuşu bir kendi haline bırak kardeş..o senin asker arkadaşın değil..kuşların inanılmaz bir içgüdüleri,zekaları var..çok zorda kalırsa o yemi de yer o suyu da içer..tamam çok çok yavru ise bikaç gün kabuksuz yem verirsin, sonrasında kabuklu yeme de alışacak..aç kalınca seni bile yer o kuş : ) ama bi sakin ol artık, o kuşcagızı da bir bırak kafesinde kafasına göre takılsın..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:39 -->-> Daha önceki mesaj 09:26 --

şu an ilk 10 daki açılan konuların 3 ü senin..forumu kullanma konusunda biraz daha dikkatli olur musun..burda "kuşum hasta" diyorsun, başka bir konuda gine kuşunun hasta olduğunu yazmışsın..onun altında bir konu daha açmışsın ; "kuşumun haraketlerini takip etmeye yetişemiyorum,sürekli oynuyor , kafesin tavanına asılıyor,sarkıyor,izlerken yoruluyorum"..bi moderatör de mi yok bu forumda ben anlamadım ki..

Ben bosuna telas yapmiyorum profile bqk ve kusumun ne halde olduguna bak

...... gecmıis olsun kardeşim

Son düzenleme:
Geri