Karadeniz Pet

artik beni takmiyor

Gökhan Almar

Yeni Üye
Herkese merhabalar. 1 ay once aldigim mubisim cok kolay alismisti bana. Elimden korkmuyor, dizimde elimde uyuyordu hep. Fakat yavas yavas cevreyi tanimaya basladi. Simdi elime pek gelmiyo, korkmuyo elimden ama cevre ona daha cazip geliyo sanirim. Omzumda dizimde falan duruyor yine. Genelde ucup kapinin kasasina konuyo ordan gidip parmagimi uzatinca geliyor fakat sehpa veya masanin ustundeyken ufak kovalamaca oynamak zorunda kaliyorum parmagima gelmesi icin. Ben istiyorum ki gel deyince gelsin genelde benle takilsin. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Erkekse Olabilir Mesela Kafesin Kapağini Açın Size Gelir Ama Onun Harici Sizde Dikkat Çekecek Bişey Olması Gerek Olmazsa 4 5 saat Aç Bırakın Elinizle Yedirin

Ac birakmak istemem asla. Yavas yavas alisicak artik yapicak bisey yok

elinize geldiğinde ona ödül verin . Bir de eline çıkarken kuşunuzun adıyla ona gel deyin ve ardından ödülü verin .Artık elinize çıkınca ödül alacağını bildiğinden elinize gelmek isteyecektir

Benim de benzer bir kuşum vardı.Saksılara ektiğim susam fidelerini yiyordu ve bana gelmemeye başladı.Salondan uçarak odama gelip saksıma göz dikmişti.Bir gün odamdaki pencere açılmış ve kaçmıştı.Bu yüzden bence dikkatini çeken eşyaları kaldırın ya da dikkatini çeken eşyaları elinizde tutun,sevdiği yemleri falan verin.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri