Karadeniz Pet

artık benim de bir muhabbet kuşum ta taaaa

• Konbuyu başlatan Derya ŞENSOY
  • Başlangıç tarihi
D

Derya ŞENSOY

Guest
arkadaşlar merhaba ben derya az önce bir muhabbet kuşu alıp eve geldim...hemen sizlerle paylaşmak istedim çunku eğitim vs hiç bi konuda bilgim yok...sadece çok tatlıydı hepsi bu...birazdan fotoğraflarını çekip yollayacağım...hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim...:p

Eğitmek istiyorsan tek besle kaliteli yem kullan,sularını her gün tazele,haftada bir kafesi baştan başa temizle haftada bir yumurta maması ver çok yararlı.Marul,maydanoz,elma gibi bazı meyve ve sebzeleri verebilirsin.Ayrıca onunla oyunlar oyna ve ilgilen fotoğrafları paylaşırsan daha detaylı yorumlar yapabiliriz Hayırlı OLsun

Güle güle büyütün mubişinizi tatlı oldukları kesin resimleri bekliyoruz. :)

hemen geliyor arkadaşlar su an çekiyorum resimleri :)

Bekliyoruz fotoğraflarını bakalım :) Hayırlı olsun, hoş geldiniz.

resimler taze lütfen MAŞALLAH deyiniz :)

lütfen beni bilgilendirin kız mı erkek mi konuşur mu konuşmaz mı kaç aylık?kuşçunun bana sölediği erkek,40gunluk,konuşur...bide baskın parçalı bunun mutasyonu dedi siz ne dersiniz?

;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek güzel yavru bir kuş konuşur tabi eğitebilirseniz..

Evet 40 günlük felan mutasyondan pek anlamam ama doğru söylemiş bence..

1,5-2 aylık çok tatlı bir yavru.Erkek.Parçalı mutasyon

1,5-2 aylık çok tatlı bir yavru.Erkek.Parçalı mutasyon

1.5 2 aylık ve erkekse demekki kuşçu beni yanıltmamış :)

hayırlı olsun inşallah iyi konuşturursun :)

inşallah...

şu an seri bir şekilde ağzını açıp kapatıo gelirken çok terlemiş olmalı...aynı yerde duruyor en üstteki tüneği begendi arada bana akıyor arada gözlerini sımsıkı kapatıo...daha bişey yiyip içmedi ama ağzını çok sık açıp kapatıyor sizce bir sorun mu var arkadaşlar?

şu an seri bir şekilde ağzını açıp kapatıo gelirken çok terlemiş olmalı...aynı yerde duruyor en üstteki tüneği begendi arada bana akıyor arada gözlerini sımsıkı kapatıo...daha bişey yiyip içmedi ama ağzını çok sık açıp kapatıyor sizce bir sorun mu var arkadaşlar?

Korkuyordur.Şimdi fazla rahatsız etmeyin gürültü çıkarmayın o zamanla alışacaktır.Yem yemiyor su içmiyor diye üzülmeyin yarın yemeye başlar.

Korkuyordur.Şimdi fazla rahatsız etmeyin gürültü çıkarmayın o zamanla alışacaktır.Yem yemiyor su içmiyor diye üzülmeyin yarın yemeye başlar.

tamam şuan rahatsız etmiyorum ama bugun evde temizlik var annem bilirsiniz çok temiz bir kadındır birazdan bu odada elektrik süpürgesi açılacak sorun olur mu?

oda temizlenirken kuşu başka odaya alın

Hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz.

hoşbulduk ömer bey valla iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum öyle petshopta gördüm beğendim bayıldım aldım nası zıplıodu yanındakileri beslemeye çalışıodu cik cik nası güzel yumusak bi sesle ötüodu derken evde şimdi hiç ötmedi çok sessiz çok hareketsiz ve ağzını sık açıp kapatıyor korkmaya başladım :(((((

Geri