petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Artık elimden korkmuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşlarım yaklaşık 1 aydır vardı ama iş nedeniyle pek ilgilenemedim. bugun elimi kafesin uzerınde gezdırme calısması yaptım. sımdı de parmagımı kafesın ıcıne sokunca artık kacmıyorlar oksayınca korkmuyorlar. ben elıme gelsın ıstıyorum. su an yol aldım mı bıraz. yoksa bana mı oyle gelıyor. yol aldıysam yada almadıysam bundan sonrakı egıtımım nasıl olmalı

2. Enes Drmz

Enes Drmz Guest

Yol almışsınız hocam fakat biraz geç kalmışsınız şimdi adım ise elinizde kafesin içinde yem verin ama mesela sabah giderken yemligi cıkarın akşam elinizle yem verin bu işlemi 3-4 gun tekrarlayın daha sonra tam alıştıgına emin olduktan sonra aynı işlemi dışarıda gerçekleştirin bol şans :)

3. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşunu aç bırakarak ele alıştırmak doğru bir yöntem değildir siz ilginizi kesmeyin parmağınıza alın dışarıya çıkarın yavaş hareket edin omzunuza koyun orada otursun elinizle dışarıda yem yedirin zamanla size güvenecektir zaten

4. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    evet sabah ıs aksamları sınava hazırlık nedeyıyle pek ılgılenemedım o yuzden arkadaslar. şimdi yavas yavas guvenını sagladım sanırım cok ıstıyorum bana alısmalarını

Sayfayı Paylaş