petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

artık kuyruk kaldırmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    bnm dişi en ufak kura kuyruk kaldırıyordu şu yuvalığa girip durduktan sonra bide kuşları bikere çok az çifleşirken gördükten sonra erkek nekadar kur yapnca gasıyla itiyor değişik hareketler yapıyor neden kuyruk kaldırmıyorki acaba öncede çiftleştiği içinmi belkide yumurtlucaktır

#1 sadullah dinç, 31 Ekim 2014
    Son düzenleme: 31 Ekim 2014
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    naz yapıyordur benimkide naz yapıyor hep naz hep naz :)

3. majere

majere Guest

muhabbetlerde erkekler çok azgındır hiç dişi falan ayırt etmezler hatta benim muhabbetlerden biri kendisi erkektir kendi cinsiyetine kur yaptığını bile gördüm :) dişiler ise daha tutarlıdır sizinkinin iki nedeni olabilir.Birincisi daha önce yumurtladı dediniz ne kadar süre önce yaptı çünkü yorgun düşmüş olabilir ve bu yüzden erkeği istemez.İkinci neden ise arkadaşların dediği gibi naz yapıyor yani dişiler hep erkeği kızdırır dener ta ki erkek geri kaçmayıp daha baskın oluncaya kadar ve o zamanda naz falan yapmaz :)

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynen öyle her kelimesine katılıyorum :)

Sayfayı Paylaş