petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

artık ne yapacağım bilemedim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar aylardır hasta olan kuşum tüm tedavilere rağmen iyileşmiyor. bir burun tıkalı. kuyruk sallanıyo. hareketsizlikten de iyice yağlanmaya başladı. soğuk algınlığı ilacı kullandım 5 gün. sonra veterinere gittim. 7 gün eritrom kullandım. sonra 10 gün ara verip 7 gün daha kullandım. hala aynı. :S atsan atılmaz satsan satılmaz ne yapcaz bekliyoz hala

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Atılırmı hiç hocam sen tedavisine devam et bakalım inşallah iyi olur.

3. m.ali güler

öncelikle gecmis olsun kardesim...
    eritromu sen kullanmaya devam et benimki de bu durumdaydı bizim veterinerimiz polivit vitamin tavsiye etti ( eczanelerde ) var bu vitamini günde agzına 3,4 damla damlat 2,3 güne kadar gözle görülür düzelme meydana geliyor
    ins. kısa sürede iyilesir...

4. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    son bir hışımla polivit de aldım bakalım.

Sayfayı Paylaş