Karadeniz Pet

Artık sağlıklıyız :)

sheby

Meraklı Üye
Bilenler vardır yavrumuz bize geldiginde gagası ve ceresi problemliydi muhtemelen kuluckada anne yada baba tarafindan dövülmüs dedi veteriner .. cok zayifti görmeden almistik herkes geri ver dese de asla öyle bir sey düsünmedik.. asiri korkak ve yabaniydi.. her gun sabirla bekledim hatta bir gun evde kayboldu tüm evi kaldirdim buldum :) en iyi mama vitamin ve yemleri kullanıyoruz elimizden geldigince ve simdi sabrimın emegimin hediyesini almaya basladim sanirim artik benden korkmuyor hemen elime atliyor ee biraz da tombullasiyoruz :rolleyes:

Ekli dosyalar

• 20181112_094929.jpg
    20181112_094929.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 51
  • 20181112_094915.jpg
    20181112_094915.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 50
Temiz kalbi hissediyor kuslar. Masallah insallah daha iyi olur.

Degmez mi hic :)) Ben 1,5 aydir gozlerinin icine bakiyorum, bugun ilk defa disi yuvaya girdi diye zil takip oynayacagim nerdeyse :D

Sizin ve kuşunuzun adına sevindim. Gagası ne alemde, fotoğraflarda görünmüyor, beslenme konusunda sıkıntısı yok sanırım

Hayır hic yok hatta o kadar hızlı yen kırıyor ki ben bile sasırıyorum suanda kesme geregi bile duymadi veteriner kafesin icinde durmadan oynuyor ilk geldiginde hareket edemiyordu simdi kıpır kıpır masallahı var konusmak istiyor sürekli :D

maşallah emeğenize sağlık.tahmin etmiştim hırpalandığını yem yiyorsa sorun yok demektir.zamanla şekle girer o gagasını törpüler:Dçok sevindim bu yavru geri gitmediği için.

Kafes temizligine onem verin tabani biraz pis geldi :)

Maşaallah sağlıkla besleyin sizin gibi güzel bir yürek sahiplendiği için çok şanslı

Masallah bana da sizin gibi temiz kalpli biri lazım. Bende de aniden bacaklari tam tutmayan bir dişi var. Tunekte dengede duramıyor ama tellere tırmanabiliyor. Dışkıda da problem yok. Her gün calcimax d3 veriyorum ancak yeterince ilgilenmeye vakit bulamıyorum. Forumda ücretsiz sahiplendirmek istiyorum. Yazık olmasın sarışına. İstanbul'da ilgilenen olursa özelden ulasabilir. :)

Geri