Karadeniz Pet

Artık Yuvalığa girmiyorlar

Merhabalar kolay gelsin benim eş olmuş bir çift muhabbet kuşum var kafese ilk takmış olduğum yuvalığa her iki kuşunda ilgisi vardı yuvalığa girip çıkıyorlar dişi kuş yuvalığı kemiriyordu sonra yuvalık küçük olduğu için değiştirdim fakat şimdi ikiside ilgi göstermiyor ne yapmalıyım birde dişi kuşumda inlemeye benzer bir ses çıkarıyor ve erkeğe sert davranıyo neden olabilir teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Keske degistirmeden once danissaydiniz yada arastirsaydiniz yuvaliga girmeye basladiktan sonra degisim yapilmaz tekrar basa dönülür alismalarini beklemek lazim cereyenda kaldi mi ishali varmi

Keske degistirmeden once danissaydiniz yada arastirsaydiniz yuvaliga girmeye basladiktan sonra degisim yapilmaz tekrar basa dönülür alismalarini beklemek lazim cereyenda kaldi mi ishali varmi
Evet hanım evi havalandırıken galiba cereyanda kalmışlar ishal vardı ama iyileşti artık yok. galiba dişide biraz soguk algınlıgı var vitamin takviyesi yapıyorum. yuvalığa girmedikleri için çıkarmam gerekirmi yoksa takılı dursunmu yuvalık.

Takili olsun bekleyin aspur verin elma sirkesi patates haslamasi pirinc suyu verilebilir ishalde vitamin kullanilmaz aklinizda olsun

Nane yada tarcin kullanin nane benimkilerde ise yaradi

Yumurta havuc bebe biskuvisi nane karisimi veriyorum yumurtanin kokusuna alismalari lazim yiyene kadar yapin nane tarcin vanilin hepsini sirayla deneyin bir gun yiyeceklerdir

Geri