Karadeniz Pet

Aşırı agresif, elimi koparırcasına ısırıyor!

• Konbuyu başlatan Burak SAV
  • Başlangıç tarihi
B

Burak SAV

Guest
başlarda kuşu saldığımda avucuma alarak sokmak zorunda kaldım kafese, şimdi elime alışması için aç bırakıp elimden yediriyorum. Yemesine yiyor elimden ama kendini dokundurtmuyor cok sert ısırıyor koparırcasına. Alışması için ne yapmam lazım hayvan elime cıkıyor ama parmagım agrıyor oynatıyorum çok keskin ısırıyor bir de biraz korkak sessiken bi çıkırt olsun korkudan diğer dala dengesiz çıldırır gibi ucuyor tavsiyelerinizi bekliyorum...

Peki daha önce avuçlayıp aldın mı eline?
Belki onun stressi var..

aldım abi kafesten cıkınca iki parmagıma yanaştırıyordum gelmiyordu mecburen öyle almak zorunda kalıyordum yukarıda bir yer sürekli oraya gidiyor evde, aç bırakıp elimden yedirmem olayını önerir misin alışması için

Benim disim 4 yasini askin bildim bileli oyle. Pc nin tuşlarını bile söktu dusunun:) omzumda gezer klavyemde uyur parmaklarimla savasir cok canayakin ama isirma huyu bir turlu gecmedi. Cozum bulursan bana da soyle:)

Ben söyliyim elini keskin ısırıyosa hijyenik bir eldiven giyi ama kalın olsunki acımasın sonra ısırmaya çalışırsa yüzüne üfle olmadımı tepki verme ısırmayı bırakacaktır her gün tekrarlasan olur ama bida asla avucuna alma alırsan bida saldırır o şuanda ona işkence yapıyorsun yapma o şuanda seni tehdit gibi gördüğü için saldırıyor ama benim dediğimi yap olur dışarı çıkarmadan eline alışsın ısırmayı kesince yavaşca ani hareket yapmadan sev onu kafasını kaşı o sana alışır sonra merak etme

Elini veren el değilde alan ac birakan lutfedip bir iki kirinti veren el olarak düşünürse parmaklarinin vay haline :D

Geri