petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aşırı Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ömer Tekin tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Iyi günler arkadaşlar. Çek ve lutino çiftim henüz yavruları çıkalı 10 gün olmuşken tekrar çiftleşiyorlar. Kuşlar dinlendirmeye fırsat vermiyorlar.Ne tavsiye edersiniz?

2. H. Mehmet YILDIZ

Yuvayı sökmelisin.

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Sorun da orda zaten yuvalikta yavrular var.

4. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    alın karsınıza konusun masrafları sen karsılamıyosun ben karsılıyorum deyın anlayısla karsılar sanırım :D

5. Yılmaz Ç.

Biz çiftleştirmek için 40 takla atıyoruz. Yeniden çiftleşsinler büyüdükten sonra satarsın :)

6. Umutcan AĞLAR

Bi kısım çiftleştirmeye çalışırken bi kısımda ayırmaya çalışıyor ya işte şu ayırmaya çalışan kısmı çok kıskanıyorum.

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Ben satmıyorum. 2 çiftimin 3. kuluçkası. Iş arkadaşlarima hediye ediyorum.

8. Onur TÜFEKCİ

Çiftleşme artırıcı mamaları, nijer tohumu vs kullanıyorsanız kesmeniz gerekir.

9. Yılmaz Ç.

Tamam hocam oda olur sorun yok :) Bende satmayacağım eşe dosta dağıtacağım eğer çiftleştirebilirsem :) Sadece öneri olsun diye söyledim :)

Sayfayı Paylaş