petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aşırı gaga taşı tüketimi ve yem sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan BAŞBAĞCI tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan BAŞBAĞCI
    Gizli

Herkese merhaba. Benim 1 aylık kuşum aşırı derecede gaga taşı tüketiyor. Kafeste 1 adet gaga taşı 1 adet mürekkepbalığı kemiği 1 adet de enerji bloğu var. Kuşu alalı daha 1 hafta olmadı 3üde hemen hemen yarıya geldi . Kafesin etrafı sırf gaga taşı tozu dolu testere gibi maaşallah :) Önceki 5 aylık kuşum ağzını bile sürmezdi. Sizce normalmidir ? Değilse sorun nedir acaba ?

Birde akşam eve gelip yemliğine baktığımda çok az yem kabuğu görüyorum . İlk yemi sevmedi herhalde deyip garden mix marka yem aldım onda da aynı şekilde . Yavru olduğu için mi az yiyordur acaba ?

Sayfayı Paylaş