petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aşırı mama tüketimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Azra BARBAROS tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşum mamayı pek sevmez ama bu gün nedense sabahtan beri bayağı mama yedi ( internette nijer tohumunun kızıştırıcı olduğunu duymuştum ve bikaç gün önce kuşlarıma verdiğim yemde ve mamada nijer tohumu olduğunu anladım) mamayı haftada kaç gün vermeliyim ve dişi kuşum neden bu kadar mama yiyor ???????

2. serengineer

Beğenileri:
    0
    yumurta hazırlığında olabilirler bence çünkü bu dönemlerde normalden fazla tüketiolar misal benim çiftim de her sabh mamayı dört gözle beklio ben yavru var diye hergün veriorm ama sen yağlanma olmaması için 2 günde bir de verebilirsin bence

3. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    ilginç ben bizim kuşların çiftleştiklerini görmedim sizce ne olur ne olmaz yuvalık takmalı mıyım?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş