petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aşırı tüy dökülmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aytekin DOĞAN tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dün akşam eve gittiğimde kuşların kafesinin tabanında aşırı tüy döktüklerini gördüm bugün akşam yine aynı manzara son günlerde değişen hiç bir şey yok farklı bir yiyecek vermedim ortam aynı neden oldu anlayamadım. Kuşlarda bir değişiklik yok hastalık belirtisi yok acaba sıcaktan olabilir mi? veya çiftleşmeye çalışırken olabilir mi?

Bu resimlerde gözükenin iki katı tüy vardı.

#1 Aytekin DOĞAN, 29 Ağustos 2013
    Son düzenleme: 29 Ağustos 2013
  2. Furkan YAMAN

Kuslar tuydeyken bu kadar dokulmesi normal ,kuşlar tuyde degilmi?

3. Yılmaz Ç.

Kuşlar bu aylarda tüye girerler. Çok normal. Vitamin destekleyin.

4. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    İkisi de aynı anda ve bir günde bu kadar tüy dökmesi bana garip geldi. Daha önce böyle hiç olmamıştı. Sanki kavga etmişler gibi

5. Yılmaz Ç.

Herhangi bir problem yok. Tüy dökümünde olur bunlar. Siz benim kafesi bi görseydiniz her taraf tüydü.

6. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    Bunlardan 10 gün hayır gelmez artık :eek: bende yumurta yavru hayali kuruyorum :confused:

Sayfayı Paylaş