petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aşırı ürkek ve vurdumduymazlar.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Derin Derman tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Derin Derman

Kuşlarım 1 yaşında. Eşler arada kur yapsalarda günün 23 saatini uyuyarak yada dinlenerek geçiriyorlar. Hatta ötmüyorlar bile. Aşırı ürkekler yem değiştirirken bile çırpınıyorlar. Sessiz sakin bir ortam da tutuyorum. Sizce ne yapmam gerek.

2. Buğlem DEMIRKIR

-Canım inan bu konuda hiç bir fikrim yok ama uzmanlar var bir dakka yardım bula bılırsem getircem buraya :)

3. Derin Derman

Çok iyi olur. Çünkü kullanmadığım ilaç ve yem kalmadı. Herkes sağlıklı diyor ama bu kadar monoton olması beni ürkütüyor.

4. Buğlem DEMIRKIR

-Derincim onlarla sessizce konusmayı dene televizyonda müzik aç müzik dinlemeyi cok sevıyorlar bizimkiler çıldırıyor hayatım :D

5. Derin Derman

kafalarını kaldırıp oralı bile olmuyorlar.

6. Derin Derman

Yoksa salondalar zaten. Belirli bir saate kadar tv açık.

7. Buğlem DEMIRKIR

ay hayatım ya üzüldüm şimdi ya :(

8. Mustafa URE

foto koyabilirsen faydalı olur hareketsiz ve ötmüyorsa buyuk ihtimal hastalanmış olabilir ama yanıltmak istemem

9. Buğlem DEMIRKIR

kuşların yenimi ki ?

10. Derin Derman

6 aydır bendeler. Akşama fotoraf koyarım. Daha önceden veterinerlere götürdüğüm de psikolojiğe bağlamışlardı.

11. Buğlem DEMIRKIR

ok hayatım akşama resim at yardımcı olurlar .

12. Derin Derman

Tamam. İşe dönmem lazım zaten şimdi. Teşekkür ederim.

13. Buğlem DEMIRKIR

Rica ederiz canım :) Kolay gelsin sana :)

Sayfayı Paylaş