Karadeniz Pet

Aşırı yağlanma

• Konbuyu başlatan engindokur
  • Başlangıç tarihi
E

engindokur

Guest
Arkadaşlar benim muhabbetin göğüs kafesi çok şişmişti bayağıdır bende hassas mutfak tartısında tarttım ve tam 39 gram geldi.1 gram daha aldımı obez olacak netteki yazanlara göre.Bende şimdi sadece yem ve marul salatalık vericem başla bizim yediğimiz şeylere sulandımı kovucam :)
Şimdi ben dal darı aldım bir paket dolusu ve kendi yemliğini çıkardım sadece dal darı yesin diye çünkü öyle duymuştum doğrumu yanlışmı bilmiyorum ama bu seferde bizim oburisk bir dal darıyı bitiridi nerdeyse çok sevdi.Yani bundanda çok yiceği için gene kilo alacak ne olur bana fikir verin ne yapayım.Bir de bizim kuş yem yerken çoğu zaman durup ağzını açıp kapıyor ve böyle yapmaya başladığı zamanda sanki krize girmiş gibi hiç yem yemeden sadece tünekte durup ağzında bir yem parçasını döndürüyor ve gözlerini kapatıp kanatlarını açıyor.Ve o yemi kırmadanda rahatlayamıor ama tam rahatladı derken bir yem parçası daha döndürmeye başlıy.
Not:parmağıma alıp alttan ağzına bakarken gözüküyor dilinin ucunda yem parçasını döndürüyor.Kumda veriyorum ama nafile.

Eğer takip edebilirsen
sürekli yemlik takılı olmasın
öğün hesabı ver günlük maximum 3 4 çay kaşığı
fazlasıyla yeterli
bide suyuna 2 3 damla elma sirkesi damlat
yağı kalmaz

Kuşunuzu aç bırakmanızı önermem. bol bol evinizde salın ve suyuna limon damlatın. Maşaallah

bol bol uçurun böylelikle yağlanmayacaktır konsun tekrar uçurun konsun tekrar uçurun biraz yorulur ama sağlıklı yaşam için yorulmak gerek :)

Geri