petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aşırı yumurtlama ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bizim ustanın muhabbet kuşu var iki tane şuan 9 yumurtası varmış yavru çıkdığı halde üstüne yumurta atıyomuş durmadan yumurtluyomuş yuvalığı çıkartınca bi kere yere yumurtlamış nasıl durdurucak usta ? Kuşları bana satıcak yavruları büyütürse yumurtlamadan onun için soruyorum :) bilgili olanlar lütfen :D

2. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Deişik :) keşke benimkiler öyle yumurtlasa halen 5 taneden fazla göremedim yumurta öyle olsaydı şimdiye tek kuşla seri üretime geçerdim :)

3. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Erkegibayirsin disi uretime deewam etmez disi yumurtaya bakar sonra yumurtayi keser die umut ediorum

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ayırınca halsiz düşüyomuş yani yanlız gibi hastalanıyomuş 1 günde

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Erkeği ayırsın kafesten dişi tek başınada bakabilir yavrulara.

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Dedgim gibi ayirin yoksa disi kalsuyum eksikliginden halsiz duser hastalanir we sonuc disi olur yumurtalarda ziyan olur

Sayfayı Paylaş