Karadeniz Pet

Aşiyan-ı Mubiş

Yusuf TATLI

Meraklı Üye

Arkadaşlar bu da benim yeni üretimhanem nasıl olmuş?

hayırlı olsun çok güzel olmuş.ellerine sağlık tam istediğim gibi bir salma ama bende yer problemi oldugu için yapamıyorum

Kuşların üzerine konması sebebiyle ışık sorun olmaz mı?

Teşekkürler... Ama bazı çekincelerim var. Bu çekincelerimden biri de kış aylarına dayanıp dayanmayacaklarıdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Kuşların üzerine konması sebebiyle ışık sorun olmaz mı?

Geceleri üşümesinler diye iki adet sarı ışık koydum bugüne kadar sorun olmadı...

hemşerim hatay'ın neresinde besliyorsun kuşları. ben geçen haftasonu dörtyoldaydım memlekette bahar havası var hala ama ocak ayında aynı durum devam etmez. geceleri ısıtman gerekebilir. kümesin rüzgar alıyor mu,

İskenderun'dayım hayır rüzgar almıyor... şimdilik havalar iyi seyrediyor da ocak şubat aylarında bir çaresine bakacağım...

Aynı düşündüğüm gibi birey olmuş yer sıkıntısı olmasa bende yapacağım

10 derecenin altına düşmedikce sorun olacağını sanmıyor, çok güzel olmuş güle güle besleyin

İskenderun'dayım hayır rüzgar almıyor... şimdilik havalar iyi seyrediyor da ocak şubat aylarında bir çaresine bakacağım...

rüzgar almıyorsa sorun olmaz diye düşünüyorum. eczaneden bir tane termometre al 3-5 tl. 10 derecenin altına düşmesin yeter. şuan için dörtyol da en düşük sıcaklık 10 derece, o da dış sıcaklık, yuva içini çok daha yüksektir ısıtmaya gerek yok. kış sertleştiğinde hal çaresine bakarsınız.

Bu arada maşallah hobihaneniz mükemmel olmuş, emeğinize sağlık. Hayırlı üretimleriniz olsun...

Çok güzel gerçekten. Maşallah hayırlı olsun.

Tesekkurler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:45 --

Arkadaşlar mubişlerimi zorlu kış şartlarından korumak için üretimhanemi karbon film ısıtıcı ile ısıtıyorum çok memnunum herkese öneriyorum...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

Arkadaşlar salmamda iki adet yumurta... bu da her seyin iyi bir sekilde ilerledigini gosteriyor darisi diger ciftlerimin basina kanatlari dusen disilerim de var ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Ilk yavrumuz bu sabah geldi masallah :)

Son düzenleme:
maşallah hayırlı üretimler.

Maşallah hayırlı üretimler olsun

Tesekkurler İsmail Bey bu sabah ikinci yavrum geldi Allah bu mutlulugu isteyen herkese yasatir insallah :)