Karadeniz Pet

Aşk nelere Kadir!!!!:)

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleykum arkadaşlar belki daha öndeki konularımdan hatırlarsınız,benim Dişi yerli kuşun daha önce kafesten Çıkma gibi vukuatları vardı,yani kafes telleri sağlam OLMASINA rağmen nasıl edıyorsa çıkıyor yani anlamamıştım neyse uzatmayayım bu Dişi 3 kuluçka sonrası erkeği yavrular varken ayırmıştım daha önce de söylemiştim,Dişi 3 yavru büyütmüştü,biraz dinlensin diye box dolap kafeste erkekle ayrı ayrı duruyorlardı,dün baktım kafesten çıkmış aldım içeri koydum tabi bu arada kızışıyor bu akşam geldim ne göreyim bir baktım eşinin olduğu kafese girmiş gözlerime inanamadım sanki biri eliyle almış oraya koymuş gibi neyse dedim aşk nelere kadir:) ha bu arada Dişi kuşum Zayıf ve ince ve ön teller taş gibi kesinlikle kırık bir şey vs yok aşk nelere Kadir :) aşıkları birleştirdim,ben dinlensin istedim 4-5 gün sürdü,kalın Sağlıcakla keyifli üretimler

Maşallah, içine girdiği kafesin fotoğrafına bakalım, merak ettim şimdi. Çıkmak sorun dağil de girmek..
Aklıma şu geliyor, giyotin kapıları öğrendiklerinde rahat açıyorlar.

Benim box tipi dolaplar Levent bey,ön teller seba'nın giyotin kapıda akıllı yemlik var Aklım almadı:)

Maşallah Usta bereketli olsun :)

Benimde 3 tane erkek yavru kafesin yuvalık takılan kapısını açıp kaçmışlar. Sizinki hiç olmazsa eşinin yanına kaçmış, benimki gibi kötü sonuçlanabilirdi. Bereketli üretimler.