Karadeniz Pet

Askeri Liseden Selamlar

Müdür BEY

Yeni Üye
Büyüklerime ve küçüklerime sevgilerimi saygılarımı iletirim,
Adım Savaş, Bando Astsubay hazırlama lisesi (ASKERİ)'nde 2.sınıf öğrencisiyim. Yaşım 15, hayvanlar alemine ilgi duyduğum için aranıza katılma kararı aldım. Umarım bu ailede bende bir yer bulurum.

İsmimin Miskin King olması :) kesinlikle Miskin olan Bz Devri karakterinin bemimle uyuşmasıdır benimde dilimde ufak bir sürtüşme var ve onunda ayrıca bir o kadarda onun kadar miskinim küçüklüğümden belli arkadaşlarım Miskin diye çağırır beni.

Şimdilik bu kadar forumu gezip öğrenceğim çok şey olduğunu düşünüyorum o yüzden hemen başlayacağım

Hoşgeldin Savaş.Keyifli forumlar.Mezun olup orduya katıldığında miskinlik kalmaz merak etme. Bol bol talim yaparsın :)

Komutanım ailemize hosgeldin sevgilerle keyifli paylaşımlar

Hoşgeldin Savaş.Keyifli forumlar.Mezun olup orduya katıldığında miskinlik kalmaz merak etme. Bol bol talim yaparsın :)

Hayırlısıyla mezun olalımda o zaman ne dediğiniz gibi ne miskinlik ne uyuşukluk kalır çakı gibi olurum İnşAllah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Hoş gelin keyifli sohbetler olsun.
Ne çalacaksın veya çalıyorsun?

Teşekkür ederim saygıdeğer abim.
Şu anda kişisel olarak piyano,elektro gitar,klarnet,yan flüt ve bağlama çalabiliyorum
Askeri olarak öğrendiklerim ise Trampet ve Tuba şimdilik ileriki zamanlarda daha çok enstruman çalarım İnşallah

Hoşgeldin aramıza bende seninle aynı yaştayım benim burda abilerim ve ablalarım sayesinde bir çok tecrübem oldu seninde olacağından hiç şüphem yok :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Savaş kardeşim aramıza hoşgeldin. İyi vakit geçirmeni dilerim şimdiden . Ankara'ya, tüm bandocu askeri öğrencilere selamlar.

Geri