Karadeniz Pet

Aşkım fıstık bebegim diye uyanmak :D

g0rky06

Onursal Üye
Kaçımız bu sözlerle uyanıyoruz acaba ? :D Çok güzel birşey hergün beni aşkım bebegim fıstık bitanem diye uyandıran bır kuşum var :D

i41i.jpg

,,..,.,.,.,..,,.,

Son düzenleme:
Kaç aylikken aldin abi ?

Hayalim bu kuşu kaç aylıkken alıp kaç aylıkken konuşturdunuz acaba

Abicim kayseriden aldım yeni yeme düşmüştü ve uçamıyordu gözüm gibi baktım ben şuan 10 aylık civarı oldu

Yeni yeme düşmüştü aldım eve getirdim 2-3 ay içinde konuşmaya başladı

Konuştuğunda ceresi mavimiydi mormuydu acaba. Mavileşmeyle birlikte konuştjklarını duymuştumda

Abi bende alicamda 2 3 aylik civari konuşmaz felan diyorlar ondan sordum sağol abi.

Saol abi yarin bi gidelim bakalim. Üst katta başkent kus var orasi iyimidir abi ?

Kaçımız bu sözlerle uyanıyoruz acaba ? :D Çok güzel birşey hergün beni aşkım bebegim fıstık bitanem diye uyandıran bır kuşum var :D

i41i.jpg

benimkide dişi yuvalıkta olunca sabahın 7 sinde kur yaparak uyandırıyor kafa sallıyor . Ben bu durumdan şikayetciyim kuş taa ki sabah başlıyor geceye kadar ötüyor durmadan üstüne örtü bile örtsem. Kafayı yicem arkadaşm ya bunlarda zaman ayarı yok heralde:mad:

benimde var.. kapidan girersin hosgeldin bebegim der gelirgagasini burnuma degirp muck öpücük der.. bazen belkide bir insandan duyamacaginiz iltifatlari söylediklerine inaniyorum

Birakin konussun otsun hocam bence bisey istiyor sizde

Tapatalk araciliğiyla,
Samsung Note 3 Cihazimdan Gonderildi.

Geri