petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aşkın elde ama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KneCc tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. KneCc

KneCc Guest

Arkadaşlar bir buçuk ay önce aşkın ailemize katıldı belki iki ay olmuştur ilk bir ay uğraşmadım fazla bir kere korktu benden fazla elime almadım bu son zamanlarda elime alıştı kafeste parmağıma çıkıyor ama bir süre sonra tekrar atlıyor biraz o şekilde alıştırdıktan sonra dışarı çıkarıyorum parmağıma çıkıyor dışarıdada ama hep benden kaçıyor bugün üzüm yedirdim dişi biraz hırçın öneriniz neler ?

2. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu kafese bağlı yaşatmayın.Dışarıda dursun.Bol bol uçmasına özen gösterin.Sağlığı açısından çok önemli.Parmağınıza alın ağzınıza yakın tutun ve kulağına konuşun.

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Dişiler genelde hırçın olurlar. Kafes içinde eğitime devam edin. Elinize alışıyor olması güzel bir durum.

4. KneCc

KneCc Guest

yok şuan dışarıda zaten fazla kafeste tutmamaya özen gösteriyorum

5. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi ağzınıza yakın tutun bol bol konuşun.Kendilerine konuşulmasından hoşlanırlar ve aranızdaki bağ kuvvetlenir.Kağıtları küçük bir şekilde parçalayın.Birlikte oyun oynayın.Ne kadar çok ilgilenirseniz o kadar size yakınlaşır

6. KneCc

KneCc Guest

şuan omuzumda duruyorda ben aldım kendi gelmedi bakalım zamanla neler olucak

7. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    omzuna koymaya devap et bi süre sonra kulağınla felan oynamaya kalkıcak

Sayfayı Paylaş