Karadeniz Pet

Aslan parçasından bir kaç fotoğraf

Mehmet Yılmaz

Meraklı Üye
34'e yakın yavru aldım bu kuştan.
1 saat oynaştım sıpayla, 1 saat içinde 5 kez elimle çiftleşti baya sapık bir kuş :)
2 dişi eksitti şimdiye kadar.
3. dişiyi aldım ama dişide tık yok, bu yüzden sağlam bir dişi arıyorum kendisini ama hala bulamadım.
Hafta sonu Ankara'da olucam 2 günlüğüne, orada satılan kuşlar hem güzel hem fiyat olarak uygun, inşallah güzel bir eş bulabilirim :)

Demin baya oynaştım zibidiyle, foto çekmişken ekleyim dedim :)
Maşallah demeyi unutmayalım :)

st64g.jpg

st64u.jpg

st657.jpg

st66b.jpg

st6fv.jpg

st6bq.jpg

MaşAllah hocam :) Benim Pamuk'un ikizi :D

Bu arada sanırım yağlanma var kuşta.

Maşallah güzel bir kuş 34 yavru iyimiş merak ettim 2 dişiye ne oldu

Maşallah hocam cok güzel bir kus :)

Maşallah çok tatlı kuş..Allah nazarlardan saklasın..

MaşAllah hocam :) Benim Pamuk'un ikizi :D

Bu arada sanırım yağlanma var kuşta.
Biraz yağlanma var evet. Yavruyken anesi kanadının üstüne yattığı için kanadının birisi biraz yamuk, bu yüzden yükselerek uçamıyor, haliyle yağlanma oldu :) Yavru bakarken yağlanmadan eser kalmıyor güzel besliyor.

Maşallah güzel bir kuş 34 yavru iyimiş merak ettim 2 dişiye ne oldu
İlk dişiyi baya hırpalamıştı, yavruları kıskanmaya başladığı için dişiyi baya dövdü zor ayırdım :) Dişiyi ayırdıktan sonra yavrulara kendisi baktı.

2. dişi 5. kuluçkanın yumurtalarını yaparken rahatsızlanıp ölmüştü. 2. dişi bu erkeğimin yavrusuydu. Bu yüzden çok iri yavrular veriyorlardı. Şansa öldü, elimde de başka yavru kalmadığından dolayı eşsiz kaldı erkek kuşum.

3. dişimin maşallahı var çok sağlam kuş, baya da iri jumbo kırığı. Yuvaya girmesine rağmen hala bir tık yok dişide. Bu yüzden yeni dişi arıyorum erkeğe.

Bu güzellikte bi erkeğe sahip olduğunuz için şanslısınız. Satmayı düşünürseniz talibim :)

MaşAllah vallahi. Kuş kuş değil üretim makinası mübarek :)

Fotoğraf ve video bekliyoruz en kısa zamanda. Uzun zamandır takip ediyorum favori kuşum diyebilirim bu kuş için.